Меню
Наша адреса: м. Лвів вул. Промислова, 60
м. Лвів вул. Промислова, 60
Телефони: (067) 966-97-00
Пн.-Пт.:с 9:00 - 18:00
Сб.: с 9:00 - 14:00
Вс.: вихідний
(067) 966-97-00 Замовити дзвінок

Цементно піщана черепиця

Цементно-піщана черепиця являє собою окрему категорію покрівельних матеріалів, що вирізняються високими експлуатаційними якостями, водночас є більш доступними з погляду вартості, виробництва та подальшого використання. В основі процесу виготовлення цементно-піщаної черепиці стоїть спеціально розроблена німецька технологія, завдяки якій кінцевий продукт має ідеальні захисно-естетичні властивості.


ЦЕМЕНТНО-ПІЩАНА ЧЕРЕПИЦЯ, ЯКУ МОЖНА ПРИДБАТИ В КОМПМНІЇ "МОЯ ХАТА"

Наш інтернет-магазин пропонує цементно-піщану черепицю таких кращих торгових марок:


  • Ondo - італійський виробник натуральної черепиці.
  • Braas - торгова марка належить найбільшій міжнародній корпорації MONIER GROUP, Німеччина.

ОСОБЛИВОСТІ ВИРОБНИЦТВА І РЕАЛІЗАЦІЇ ЦЕМЕНТНО-ПІЩАНОЇ ЧЕРЕПИЦІ

Оскільки ціна продукту відрізняється в найбільш вигідну сторону для наших клієнтів, а якість гарантується численними дослідженнями і відповідними сертифікатами, ми пропонуємо купити цементно-піщану черепицю в Києві та Львові на найвигідніших умовах. Правильний вибір дадуть змогу здійснити детальна інформація про продукт, його характеристики та технологію виробництва.
Основою цементно-піщаної черепиці служить цемент і кварцовий пісок. Змішування цих компонентів у певних пропорціях з водою дає змогу отримати шляхом кристалізації високоміцний матеріал, який після формування набуває відповідного вигляду. Для забарвлення, як правило, використовується окис заліза, а міцності цей покрівельний матеріал набуває в результаті затвердіння цементу. На підсумкову якість виробів, таким чином, впливає якість використовуваної сировини, а також суворе дотримання виробничої технології.

ВЛАСТИВОСТІ ТА ХАРАКТЕРИСТИКИ

Технічні характеристики цементно-піщаної черепиці схожі з властивостями традиційної керамічної покрівлі. Це:

  • висока міцність на вигин і розрив;
  • морозостійкість і водонепроникність;
  • збереження первісної форми і розмірів незалежно від умов і часу експлуатації;
  • вогнестійкість і відмінна тепло-, звукоізоляція;
  • стійкість до впливу сонячних променів і агресивних речовин;
  • довговічність.

Завдяки вищевказаним властивостям цементно-піщана черепиця забезпечує загальний комфорт і екологічну безпеку житла. Під такою покрівлею повітря завжди сухе і чисте, різкі перепади температур практично не відчуваються, а низька теплопровідність, поєднана з масивністю покрівельного матеріалу, визначає відсутність ризику утворення конденсату.


У НАС КУПИТИ ЦЕМЕНТНО-ПІЩАНУ ЧЕРЕПИЦЮ - ЦЕ БІЛЬШ НІЖ ВИГІДНО!

Щоб максимально задовольнити споживчий попит на якісну покрівельну продукцію від виробників зі світовим ім'ям, наша компанія пропонує широкий асортимент цементно-піщаної черепиці та комплектуючих елементів. Автоматизований процес виробництва, використання екологічно чистої сировини та вигідні умови поставок дозволили нашій компанії запропонувати своїм клієнтам найкращу ціну на цей сучасний і якісний матеріал. Розрахувати вартість цементно-піщаної черепиці в Києві та Львові вам допоможуть наші висококваліфіковані працівники.

Щоб замовити цементно-піщану черепицю і скористатися нашими пропозиціями, достатньо заповнити заявку на сайті або зателефонувати за одним із вказаних номерів телефонів. Компетентні фахівці врахують всі ваші функціональні та естетичні уподобання і запропонують найбільш підходящий варіант. З нами покрівля вашого будинку стане воістину довговічною!