Меню
Наша адреса: м. Лвів вул. Промислова, 60
м. Лвів вул. Промислова, 60
Телефони: (067) 966-97-00
Пн.-Пт.:с 9:00 - 18:00
Сб.: с 9:00 - 14:00
Вс.: вихідний
(067) 966-97-00 Замовити дзвінок

Композитна черепиця

Композитна черепиця, що зовсім недавно з'явилася на будівельному ринку, набула неабиякої популярності завдяки своїй надійності, відмінним експлуатаційним характеристикам і ціновій доступності. Цей матеріал широко застосовується для облаштування покрівлі заміських і дачних будинків, котеджів, реставрації архітектурних пам'яток, а також у багатоповерховому будівництві.


КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ КОМПОЗИТНОЇ ЧЕРЕПИЦІ

Головною особливістю цього покрівельного покриття є його багатошаровість. В якості основи в процесі виробництва використовується сталевий лист, який з обох сторін покривається спеціальним алюмоцинковим гальванізованим сплавом. Верхній шар являє собою акрилову ґрунтовку, вкриту гранулами натурального каменю та акриловою глазур'ю.


Завдяки такій структурі листи композитної черепиці захищені не тільки від корозії, а й від механічних пошкоджень. Головними властивостями цього покрівельного матеріалу є:

  • стійкість до несприятливих атмосферних явищ і ультрафіолетових променів;
  • практично нульове вологопоглинання;
  • високий рівень міцності;
  • морозостійкість і здатність витримувати численні цикли заморожування-розморожування;
  • довговічність - середній термін експлуатації композитної черепиці становить 50-60 років.

Ідеальне поєднання композитних матеріалів, що використовуються у виготовленні такої покрівлі, дало змогу компаніям-виробникам отримати новий, практично досконалий продукт. Крім цього, екологічно чисті та безпечні листи композитної черепиці володіють відмінною легкістю, за рахунок якої спрощується процес їх монтажу.


ВИГІДНІ УМОВИ ПРОДАЖУ, ЯК ОСНОВНИЙ КРИТЕРІЙ ПІДВИЩЕНОГО ПОПИТУ

Купити композитну черепицю в Києві та Львові за найкращими цінами пропонує наша компанія. У нашому спеціалізованому інтернет магазині клієнтам доступна можливість детально ознайомитися з представленими категоріями товарів і вибрати продукт, що цікавить, на найвигідніших умовах. Замовити композитну черепицю просто - для цього достатньо зв'язатися з нами по одному з контактних номерів або оформити заявку на сайті компанії.

Будучи офіційним дилером більшості вітчизняних і європейських виробників композитної черепиці, ми пропонуємо нашим клієнтам виключно сертифіковані покрівельні матеріали, висока якість яких гарантується численними дослідженнями. Ціна композитної черепиці, що реалізується нашим інтернет магазином - ще один пріоритет для здійснення вигідної покупки. Вона складається залежно від обсягу покрівельних матеріалів, обраної колекції та необхідності (або відсутності такої) додаткової комплектації. Розрахувати орієнтовну вартість композитної черепиці в Києві та Львові вам допоможуть наші фахівці. Вони ж підберуть найкращий колекційний варіант для облаштування покрівлі вашого будинку.

Таким чином, купуючи у нас композитну черепицю від іменитих світових і вітчизняних брендів, своєму будинку або котеджу ви забезпечуєте не тільки розкішний зовнішній вигляд і елегантну фактуру, а й ідеальне поєднання всіх архітектурних елементів.