Бітумна черепиця Акваізол

Фільтри товарів:

Бренд

Цвет

Тип

13.jpgБітумна черепиця Aquaizol є гнучким покрівельним матеріалом у вигляді фігурного гонту.
Кожен гонт складається з шести шарів, головним з яких є склохолст. Міцність і гнучкість черепиці забезпечують три армуючі шари бітумно-полімерної маси. Як фінішний (верхній) шар використовується кольорове базальтове посипання. Для надання їй кольору застосовуються, як правило, неорганічні барвники.
В процесі випалення на фінальних етапах виробництва це базальтове посипання утворює керамічну глазур, за рахунок якої бітумна черепиця Aquaizol стає захищеною і несприйнятливою до дії зовнішніх чинників.

ГОЛОВНІ ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ БІТУМНОЇ ЧЕРЕПИЦІ AQUAIZOL.

За більш ніж десятирічну історію виробництва бітумна черепиця Aquaizol зайняла міцну позицію на вітчизняному ринку будматеріалів. Купити в Києві цей матеріал можна в нашому інтернет магазині, де представлені усі колекції цього бренду за найкращою ціною.

Широкої популярності серед користувачів гнучка черепиця Aquaizol набула за рахунок наступних характеристик:

  • довговічності;
  • простоті укладання;
  • непримхливості в обслуговуванні;
  • можливості використання навіть на покрівлях, кут нахилу яких складає 12-15 °C;
  • прекрасних ізолюючих властивостей;
  • стійкості до вітрових навантажень і дії інших атмосферних явищ.

Гарантія стабільності физико-механических властивостей бітумної черепиці Aquaizol складає 25 років. А в симбіозі з низькою вартістю цей матеріал є справжньою знахідкою для сучасних забудовників.

akvaizol-2.jpg

ДЕ МОЖНА КУПИТИ БІТУМНУ ЧЕРЕПИЦЮ AQUAIZOL В КИЄВІ

Купити бітумну черепицю Aquaizol в Києві в широкому асортименті за ціною виробника можна в нашому інтернет магазині. Детальні характеристики і можливість розрахунку вартості дозволять вам вибрати цей покрівельний матеріал відповідно до технологічних вимог будівельного об'єкту, що зводиться. Слід зазначити, що бітумна черепиця Aquaizol чудово підходить, як для покриття нових будівель, так і для використання в реконструктивних роботах. Гнучкість і чудові фізико-механічні властивості також дозволяють облаштовувати покрівлі будь-якої архітектурної складності, а відсутність надлишків і відходів гарантує економічність матеріалу.

Для більшої зручності наших покупців наша компанія організовує прямі постачання бітумної черепиці Aquaizol з заводу-виробника безпосередньо на об'єкт замовника. Вигідні умови доставки і гарантія збереження і безпеки матеріалу під час перевезення, а також повний інформаційний супровід відносно якості і характеристик товару дозволяють нашій команді бути лідером в утворенні стабільної клієнтської бази. Тому будувати з нами легко, швидко і економно!

akvaizol-4.jpg