Бітумна черепиця IKO

Фільтри товарів:

Ви обрали:

Бренд
Очистити всі фільтри

Бренд

Цвет

Тип

Бітумна черепиця IKO - сучасний матеріал для облаштування покрівлі нового покоління, він гармонійно поєднує в собі сучасні технології та багаторічні традиції якості. При виробництві м'якої покрівлі цієї торгової марки ідеально дотримано баланс жорсткості і структурної гнучкості, за рахунок чого покриття легко витримує впливи природних стихій і не втрачає своєї первісної привабливості довгі роки.

Будучи офіційним дилером покрівельної продукції виробника з світовим ім'ям, наша компанія пропонує своїм клієнтам купити бітумну черепицю IKO в Києві за найкращою ціновою пропозицією. Гарантія якості, чудові експлуатаційні характеристики та індивідуальний підбір матеріалу згідно заданим клієнтом параметрам - це головні фактори, що впливають на здійснення покупок в нашому інтернет магазині.

ТЕХНОЛОГІЧНІ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ОСОБЛИВОСТІ БІТУМНОЇ ЧЕРЕПИЦІ IKO

Більш ніж піввіковий досвід виробництва гнучкої черепиці дозволив компанії «IKO Sales International» значно розширити асортимент покрівельної продукції і отримати статус світового лідера з виробництва та реалізації цього товару. Особливістю бітумної черепиці IKO виступає її особлива структура, що дозволяє створювати різні конфігурації складових елементів - від трьохтабличних трикутників до сот. До складу покрівлі входять: органічна основа, скловолокно і самоклейке бітумне покриття. Ретельно підібрані шари і розроблена на високому технологічному рівні структура дають можливість кінцевому споживачу створювати власний дизайн покрівлі, виходячи із заданих технічних параметрів і індивідуальних переваг щодо малюнка (візерунка), кольору і конфігурації бітумної черепиці.

Iko битумная черепица

ПЕРЕВАГИ БІТУМНОЇ ЧЕРЕПИЦІ IKO ПЕРЕД АНАЛОГІЧНИМИ КАТЕГОРІЯМИ ПОКРІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

Серед особливих переваг купівлі та використання бітумної черепиці IKO слід зазначити:

  • висока якість покрівельної продукції, гарантована європейськими сертифікатами якості ISO 9002 і ЕN 544 клас 1;
  • чудовий дизайн, який завдяки наявності декількох десятків колірних відтінків ідеально гармоніює як з природним, так і з міським ландшафтом;
  • надання клієнту довготривалих гарантійних зобов'язань;
  • використання в процесі виробництва бітумної черепиці IKO матеріалів, які гарантують високу якість підсумкової продукції;
  • поставка повної комплектації для покрівлі, що включає коник, початкову смугу, карниз та розжолобку.

Завдяки наявності всього покрівельного комплекту монтаж бітумної черепиці IKO здійснюється швидко і легко. При цьому здешевлюється загальна вартість проекту. Ціна бітумної черепиці IKO не залежить від кольору матеріалу (як у випадку інших покрівельних матеріалів) і розраховується виходячи з технічних параметрів даху і необхідного обсягу матеріалу.

Цільовим клієнтам наш інтернет магазин також пропонує найвигідніші умови доставки. Це істотно полегшує завдання вибору покрівельного матеріалу і його транспортування на робочий об'єкт. Тепер у вас є можливість не тільки вибрати найкраще, але й купити бітумну черепицю IKO вигідно і доступно - так ваш будинок буде надійно захищений від будь-яких опадів і несприятливих атмосферних явищ.