Цементно піщана черепиця

Фільтри товарів:

Бренд

Цвет

Тип

Цементно-піщана черепиця являє собою окрему категорію покрівельних матеріалів, що відрізняються високими експлуатаційними якостями, при цьому є більш доступними з точки зору вартості, виробництва і подальшого використання. В основі процесу виготовлення цементно-піщаної черепиці лежить спеціально розроблена німецька технологія, завдяки якій кінцевий продукт має ідеальні захисно-естетичні властивості.

ОСОБЛИВОСТІ ВИРОБНИЦТВА І РЕАЛІЗАЦІЇ ЦЕМЕНТНО-ПІЩАНОЇ ЧЕРЕПИЦІ

Так як ціна продукту, запропонована нашою компанією, значно відрізняється в найбільш вигідну сторону для наших клієнтів, а якість гарантується численними дослідженнями і відповідними сертифікатами, ми пропонуємо купити цементно-піщану черепицю в Києві та Львові на найвигідніших умовах. Правильний вибір дозволять здійснити докладна інформація про продукт, його характеристики і технології виробництва.


new-Concrete-tiled-roof.jpgseawave_h35.jpgseawave_v2.jpg

ООсновою цементно-піщаної черепиці служить цемент і натуральний кварцовий пісок. Змішування цих компонентів в певних пропорціях з водою дозволяє отримати шляхом кристалізації високоміцний матеріал, який після формування набуває відповідного вигляду. Для забарвлення, як правило, використовується окис заліза, а міцності цей покрівельний матеріал набуває в результаті затвердіння цементу. На остаточну якість виробів, отже, впливає якість сировини, а також суворе дотримання виробничої технології.


ВЛАСТИВОСТІ І ХАРАКТЕРИСТИКИ

Технічні характеристики цементно-піщаної черепиці схожі з властивостями традиційної керамічної покрівлі. Це:

  • висока міцність на вигин і розрив;
  • морозостійкість і водонепроникність;
  • збереження первинної форми і розмірів незалежно від умов і часу експлуатації;
  • вогнестійкість і відмінна тепло-, звукоізоляція;
  • стійкість до впливу сонячних променів і агресивних речовин;
  • довговічність.

Завдяки вищевказаним властивостям цементно-піщана черепиця забезпечує загальний комфорт та екологічну безпеку житла. Під такою покрівлею повітря завжди сухе й чисте, різкі перепади температур практично не відчуваються, а низька теплопровідність, що поєднується з масивністю покрівельного матеріалу, визначає відсутність ризику утворення конденсату.


seawave_h26.jpgЦП-14.jpgseawave_h6.jpg

У НАС КУПИТИ ЦЕМЕНТНО-ПІЩАНУ ЧЕРЕПИЦЮ - ЦЕ БІЛЬШ НІЖ ВИГІДНО!

Щоб максимально задовольнити споживчий попит на якісну покрівельну продукцію від виробників зі світовим ім'ям, наша компанія пропонує широкий асортимент цементно-піщаної черепиці та комплектуючих елементів. Автоматизований процес виробництва, використання екологічно чистої сировини та вигідні умови поставок дозволили нашій компанії запропонувати своїм клієнтам найкращу ціну на цей сучасний і якісний матеріал. Розрахувати вартість цементно-піщаної черепиці в Києві та Львові вам допоможуть наші висококваліфіковані працівники.

Щоб замовити цементно-піщану черепицю і скористатися нашими пропозиціями, достатньо заповнити заявку на сайті або подзвонити по одному з вказаних номерів телефонів. Компетентні фахівці врахують всі ваші функціональні та естетичні уподобання і запропонують найбільш підходящий варіант. З нами покрівля вашого будинку стане справді довговічною!