Декоративний камінь Einhorn

Фільтри товарів:

Бренд

Цвет

banner-500x100-einhorn.gif

Декоративний камінь Einhorn - це унікальний облицювальний матеріал штучного походження, що відрізняється чудовими технічно-експлуатаційними якостями і привабливою ринковою ціною. Вироби виробляються із застосуванням методу вібролиття і використанням ретельно підібраних інгредієнтів: білого цементу високої якості, натуральних наповнювачів і стійких колірних пігментів. При змішуванні цих компонентів виходить легкий бетон, який формується в заданих типорозмірах. В результаті виходять декоративні вироби, зовні схожі на натуральний камінь, однак відрізняються від нього наступними переважними характеристиками:

  • полегшеною вагою;
  • високими параметрами міцності, вологостійкості та морозостійкості;
  • універсальністю - матеріал застосовується для облицювання цегляних, бетонних, дерев'яних поверхонь усередині та зовні будівлі;
  • чудовим зовнішнім виглядом - естетика облицювального каменю Einhorn підкреслюється штучно зістареної поверхнею;
  • просторістю представленого асортименту;
  • пожежною та екологічною безпекою;
  • зносостійкість та довговічністю.

4d2dd22f-907b-41f0-a316-10d595186a4c_0.jpg

img3.jpg


img5.jpg


ДЕ МОЖНА КУПИТИ ОБЛИЦЮВАЛЬНИЙ КАМІНЬ EINHORN В КИЄВІ?

Приймаючи рішення купити декоративний камінь Einhorn в нашому інтернет магазині, ви робите ставку на якість та бездоганне обслуговування. Брендова продукція доступна в нашій компанії в широкому асортименті колекцій та цінових пропозицій. Вибір матеріалу здійснюється в залежності від необхідних типорозмірів, забарвлення та призначення. На кожну окрему категорію продукції Einhorn надається гарантія якості та безпеки.

gallery-big-018.jpg

Завдяки прямим поставкам матеріалу та тісній співпраці з заводом-виробником, наша компанія також пропонує найкращу вартість облицювальних виробів. Ціна декоративного каменю Einhorn залежить від конкретної колекції та обсягу матеріалу. Приступити до оформлення інтер'єру чи екстер'єру ви зможете в найкоротший час після оформлення заявки - оперативна доставка на об'єкт замовленої продукції дозволить максимально заощадити ваш час та кошти.

img2-v2.jpg