Катеринославська цегла ручного формування

Фільтри товарів:

Бренд

Цвет

Тип

Фактура

spinner Завантажити ще

ekaterinoslavskiy-kirpich-ruchnoy-formovki.jpgКатеринославська цегла ручного формуванняпредставляє собою будівельний матеріал преміум класу, що відрізняється від аналогічних виробів високою якістю і неповторним зовнішнім виглядом, що належить Катеринославському архітектурному стилю. Завдяки своїй унікальній текстурі і багатій колірній гаммі, цей вид цегли знайшов широке застосування в створенні різноманітного декору, в облицюванні котеджів, заміських будинків і камінів, а також у процесі реставрації історичних споруд і пам'ятників. Ефект старовини досягається за рахунок унікального способу формування цегли, а саме - вручну.

brick.jpgterasa.jpgfoto_kirpich_3.jpg


Будучи офіційним дилером Дніпропетровського цегельного заводу, інтернет-магазин будівельних матеріалів МОЯ ХАТА пропонує купити Катеринославську цеглу ручного формування за найбільш вигідними цінами. Багата варіативність текстур і колірних відтінків, запропонована нашим інтернет-магазином, дозволяє навіть найвибагливішим дизайнерам знайти потрібний елемент архітектурного орнаменту, задовільнивши таким чином естетичні запити замовника.

hoWQX327AsU.jpghOi0_SkYAhU.jpgdTs4E0cNfCQ.jpg_T08vMG520g.jpg


ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ КАТЕРИНОСЛАВСЬКОЇ ЦЕГЛИ РУЧНОГО ФОРМУВАННЯ

Визначальними ознаками Катеринославської цегли є:

  • ручне виробництво, що забезпечує виробам унікальний зовнішній вигляд;
  • коливання колірних відтінків всередині кожної окремої цеглини, кладка з такого матеріалу надзвичайно виразна і направду оригінальна;
  • довговічність цегли, що досягається за рахунок способу ручного формування і випалення в традиційних кільцевих пічках;
  • ідеальні показники паропроникності і теплопровідності - волога не затримується в порах виробів, за рахунок чого збільшується їх термін експлуатації;
  • екологічна безпека - в процесі виготовлення Катеринославської цегли застосовуються виключно природні компоненти.

Орієнтуючись на повноцінне освоєння будівельного ринку, наша компанія віддає перевагу якісній та безпечній будівельній продукції вітчизняного виробника. Саме у нас клієнти можуть не тільки придбати Катеринославську цеглу ручного формування за найкращою ціною у Львові та Києві, але й отримати кваліфіковані поради щодо її використання і подальшої експлуатації. З нами можливе рішення будь-яких будівельних завдань!