Газоблок Аерок купити у Львові, вигідна ціна на газобетон Aeroc

Фільтри товарів:

Бренд

Форма

Тип

Товщина стінки

Щільність

Газобетонні блоки Aeroc є окремою категорією кладочних будівельних матеріалів, що використовується в зведенні житлових, офісних, адміністративних і промислових об'єктів. Виробництво газоблоків здійснюється з використанням новітніх технологій (шляхом автоклавного тверднення) і автоматизованого устаткування, що гарантує високу якість кінцевих виробів.

Головними характеристиками газобетонних блоків Aeroc є:

  • високі показники щільності і міцності;
  • мінімальна питома вага;
  • низький рівень теплопровідності;
  • високий коефіцієнт несучої здатності;
  • ідеальна точність геометричних розмірів.

Таким чином, купуючи газобетонні блоки Aeroc в нашому магазині, Ви отримаєте будівельний матеріал нового покоління, що має особливі термоізоляційні і конструктивні переваги. До усього іншого, нашим клієнтам ми пропонуємо найбільш широкий асортимент газобетонної продукції Аэрок і найкращі ціни.

vygruzka_gazobloka.JPGpostroyak_iz_gazobloka.jpg

Завдяки економічності і відмітним енергозбережним здібностям газобетонних блоків Аерок терміни зведення різних конструкцій значно зменшуються. До того ж, цей матеріал відмінно справляється з періодичними змінами кліматичних умов і перепадами температурного режиму. Тому він використовується в кладці:

  1. зовнішніх стін;
  2. несучих та ненесучих внутрішніх стін
  3. перегородок;
  4. стін для протипожежної безпеки;
  5. для заповнення сталевих і бетонних каркасів будівель.


ГАЗОБЛОКИ АЕРОК БЕРЕЗАНЬ. ЦІНА ВИРОБІВ ВІД ВИРОБНИКА

На сьогодні на території України існують два заводи, що виробляють газоблок Аэрок : Березань і Обухів. Головними принципами виробника є: надання споживачеві будматеріалів виняткової якості, використання висококласного технологічного устаткування, оперативність і прийнятна ціна. Ці ж принципи розділяє і наша компанія.

У нас ви можете купити газобетонні блоки Березань за ціною виробника. При цьому якість будматеріалу виправдає усі ваші очікування - безпеку, простоту в кладці, хорошу звукоізоляцію і пароізоляцію.

dom-iz-gazobloka-aeroc.jpgdom-izaeroca.jpgvisotnoe-stroitelstvo-gazoblok.jpg

БЛОКИ АЕРОК ОБУХІВ : ПРОДУКЦІЯ, ДОСТУПНА КОЖНОМУ

Завод по виробництву блоків Аерок в Обухові, так само як і у Березані, покликаний забезпечити широкий споживчий попит на високоякісну продукцію - газобетонні блоки. Вони стійкі до значних температурних коливань, властивих географічному розташуванню нашої країни, здатні одночасно вбирати і віддавати вологу, а в процесі кладки абсолютно не дають усадки.

Займаючи одну з лідируючих позицій на ринку будматеріалів, наша компанія пропонує вам купити газобетонні блоки Аерок Обухів за самими кращими цінами. Уся продукція, що реалізовується нами, сертифікована і відповідає вимогам безпеки. Якість гарантується виробником вітчизняного рівня.