Купити газоблок в Чернівцях з доставкою по доступній ціні

Фільтри товарів:

Бренд

Щільність

Газобетонні блоки з доставкою в Чернівці і Чернівецьку область

Газоблоки в Чернівцях є популярним кладочні-стінових матеріалом, що дозволяють швидко і економічно зводити будівлі різної поверховості з мінімальними затратами. Вироби відносяться до категорії пористих бетонів і виробляються методом автоклавного твердіння. Це забезпечує матеріалу високі параметри міцності при малій питомій вазі, що і визначає його популярність серед аналогічних блоків.

Купити газоблок в Чернівцях за вигідною ціною пропонує наша компанія. Широкий асортимент типорозмірів, оперативна доставка і гарантовану якість є пріоритетними напрямками в нашій діяльності.

Відмінні характеристики газобетонних блоків

В основу сировинної маси при виробництві газоблоків в Чернівцях входять: портландцемент, кварцовий пісок, вапно, вода і газообразующую компонент (алюмінієва пудра). Після затвердіння маса розрізається на блоки потрібних розмірів, що забезпечує високу точність геометрії виробів. Крім того, відмітними перевагами матеріалу є:

  • міцність, що гарантує великий термін експлуатації готового будови;
  • пожежна і екологічна безпека за рахунок використання компонентів мінерального походження;
  • хороші тепло- і звукоізоляційні характеристики;
  • паропроникність;
  • стійкість до деформацій і дії хімічних/біологічних речовин;
  • легка вага виробів при збільшених габаритах, що значно знижує трудовитрати на навантаження, транспортування і кладку матеріалу.

Ще одна перевага - низька ціна газоблоку в Чернівцях, пропонована нашим інтернет-магазином. Вартість блоків розраховується, виходячи з обраних типорозмірів, найменування виробника та необхідного обсягу.

Купити газоблок в Чернівцях

доставка матеріалу

Купити газоблок з доставкою в Чернівцях та Чернівецькій області просто - достатньо заповнити онлайн-заявку на сайті компанії або зв'язатися по телефону з нашим представником. Кожне замовлення обробляється індивідуально, в короткий термін. Транспортування будівельного матеріалу здійснюється фурами об'ємом від 38 куб. м., що дозволяє забезпечувати безперервність кладки на об'єкті. Крім того, замовнику слід подбати про можливості проїзду автотранспорту на будівельний майданчик - довжина кузова становить 13,6 м. А на увазі великих обсягів поставок буде необхідна і розвантажувальна техніка (автокран або навантажувач).Дивіться також:

Газоблоки Львів