Газоблок D400

Фільтри товарів:

Ви обрали:

Щільність
Очистити всі фільтри

Бренд

Форма

Тип

Товщина стінки

Щільність

Газобетон д400 являє собою окрему марку газобетонних кладочних виробів, що відрізняються чудовими теплоізоляційними характеристиками. Значення D400 - це коефіцієнт щільності. У виробництві цього матеріалу використовуються міцні різновиди бетону, за рахунок чого застосування газоблоку D400 можливо як для малоповерхового, так і багатоповерхового будівництва.

газоблок д400 купити

Швидкість зведення житлового або адміністративного будинку, використовуючи газоблок D400, забезпечується за рахунок його технічних параметрів: високої міцності, точних геометричних розмірів і можливості використання малої кількості розчину для закладення швів. До того ж, виключається необхідність споруджувати багатошарові стінні конструкції. Основними характеристиками стінового газоблоку марки Д400 є: низька теплопровідність, високий рівень міцності, пожежобезпечність і довговічність.

Газоблок щільністю D400

Використання газобетону D400 є доцільним і економічно виправданим завдяки тому, що при помірних фінансових витратах вдається звести міцне, довговічне, а головне, енергоефективне будівлю. Комфорт, низькі витрати на обігрів і кондиціонування в цьому випадку - додаткові переваги зазначеного виду будматеріалу.

Купити газобетон д400 у Львові чи Києві, можна просто зателефонувавши на один з номерів, що вказані на сайті, або скориставшись формою зворотнього зв'язку!