Газоблоки D500

Фільтри товарів:

Ви обрали:

Щільність
Очистити всі фільтри

Бренд

Форма

Тип

Товщина стінки

Щільність

Газоблоки 500 щільності відносяться до категорії конструкційно-теплоізоляційних стінових блоків і вважаються відмінним варіантом для будівництва приватного будинку завдяки оптимальному коефіцієнту міцності і хорошої теплоізоляції. Застосування газобетону D500 дозволяє виключити необхідність облаштування додаткового теплоізоляційного шару.

Газоблок д500 ціна

Технічні параметри газоблоків D500

Відмінною характеристикою щільності д500 серед газобетонних блоків є зменшена вага (до 18 кг), завдяки якому процес зведення стін прискорюється в рази, а використання трудових ресурсів відбувається більш раціонально і ефективно. Показник щільності D500 визначає значення в 500 кг / м3, що дозволяє майже в три рази знизити масу зводяться стін в порівнянні з цегляною кладкою.

Суворе дотримання геометричних розмірів в процесі виробництва газоблоків D500 дає можливість використовувати при будівництві будівлі мінімальна кількість клейового розчину для закладення швів. До того ж, ідеально рівну поверхню газобетонної кладки значно легше штукатурити. Тому завдяки перерахованих вище факторів, а також відмінним теплоізоляційним властивостям цього матеріалу досягається відмінна економія коштів, як на зведенні конструкції, так і на її подальшої експлуатації.

Произведенный автоклавным способом, газобетон D500 отличается не только высокой прочностью, но и внушительным значением пористости (60 %). За счет этого материал легок, прост в использовании, идеален в плане теплоизоляции и долговечен.

Купити газобетон д400 у Львові чи Києві, можна просто зателефонувавши на один з номерів, що вказані на сайті, або скориставшись формою зворотнього зв'язку!