Газоблок Gazobet

Фільтри товарів:

Бренд

Форма

Тип

Товщина стінки

Щільність

gazobet-logo.pngОдним з провідних вітчизняних виробників газобетонних блоків є компанія GazoBET - на території Західної України це єдиний виробник автоклавного газобетону. Виробнича потужність підприємства дозволяє випускати близько 700 м3 газоблоку на добу. Завдяки розвиненій логістичній мережі і правильно розрахованій ціновій політиці, продукція GazoBET стає доступною споживачам у Львові, Києві, а також по всій Україні.

Производство газоблока Gazobet
Виробництво газоблока Gazobet

Переваги використання газоблоків GazoBET в сучасному будівництві


Поряд з коротким терміном виготовлення, газобетонні блоки Газобет мають наступні переваги:
  • високою якістю виготовлення - за рахунок наявності власної лабораторії, продукція ТМ GazoBET піддається найсуворішому контролю всіх експлуатаційних і структурних параметрів;
  • простотою в обробці і підгонці виробів під форму і габарити, необхідні на окремих етапах будівництва;
  • екологічністю і пожежобезпечністю - до складу газобетону GazoBET входять виключно натуральні, негорючі компоненти, що перешкоджають розвитку мікробіологічних організмів і не підтримують горіння.
  • чудовими ізоляційними властивостями.

Конструкції з газоблоку GazoBET не вимагають додаткової теплоізоляції, так як специфіка автоклавного твердіння даного будівельного матеріалу передбачає піноутворення сировинної суміші і подальше створення мікроскопічних осередків в тілі кладок виробів, які, після затвердіння, збільшують пористість блоків і перешкоджають тепловтратам.

<Быстрая доставка газоблока Gazobet
Швидка доставка газоблоку Gazobet

Де можна купити газблоки GazoBET? Розрахунок вартості і доставка


Орієнтуючись на якісне обслуговування і задоволення запитів клієнтів, наша компанія пропонує купити газобетонні блоки газобет на вигідних умовах:
  • завдяки наявності власних баз і розвиненій транспортній інфраструктурі доставка матеріалу на об'єкт замовника здійснюється в найкоротші терміни;
  • ціна газоблоків GazoBET, запропонована нашою компанією, розраховується виходячи з цінового ліміту компанії-виробника, категорії і обсягу замовленого матеріалу;
  • консультаційна підтримка клієнтів на всіх етапах оформлення і отримання замовлення.

Таким чином, наша компанія націлена стати для вас надійним компаньйоном в будівництві, поклавшись на якого, ви забудете про зволікання у виконанні заданих робіт. А вигідні умови співпраці і професійний підхід до вирішення завдань клієнта стануть пріоритетними аспектами як для нашої компанії, так і для клієнтів - приватних і великих забудовників.

Склад газоблока Gazobet
Склад газоблока Gazobet