Газоблок з пазами

Фільтри товарів:

Бренд

Форма

Тип

Товщина стінки

Щільність

spinner Завантажити ще

газоблок паз-гребінь купитиГазоблоки паз-гребінь з захватними кишенями використовуються переважно в малоповерховому будівництві для зведення несучих стін. Завдяки додатковому зчепленню за допомогою пазів готова конструкція стає більш міцною, з кращою теплоізоляційною ефективністю, оскільки зменшується ймовірність появи містків холоду. Додатковою перевагою є і те, що за рахунок паза-гребеня значно спрощується вирівнювання газоблоку в кладці, завдяки чому будівельні роботи ведуться швидше.

Крім усього, газоблоки з пазами мають ті самі переваги, що й звичайні газоблоки, а саме:

  • хороші теплоізоляційні властивості;
  • паропроникність;
  • звукоізоляція;
  • екологічність;
  • легкість;
  • відносно невисока ціна;
  • вогнестійкість.

ОСОБЛИВОСТІ РОБОТИ З ГАЗОБЛОКАМИ З ПАЗАМИ

газоблок паз-гребінь цінаПроцес укладання газоблоків з пазами відрізняється від укладання звичайного газоблоку в області вертикальних стиків, де у випадку системи паз-гребінь газоблоки зчіплюються між собою за допомогою "замку".

У випадку, якщо планується подальше двостороннє оштукатурювання конструкції з газоблоку мокрим способом, то пазогребневі газоблоки можна навіть не проклеювати між собою на вертикальних стиках. Це дозволяє економити на клеї. Горизонтальні стики, звичайно ж, промащуються в обов'язковому порядку.

Якщо ж хоча б одна сторона стіни не буде оброблена мокрим способом, то проклеювати вертикальні шви потрібно, даючи клей лише на зовнішні смуги пазогребневої поверхні (центр не промащується) - на дві смужки по 5 см по краях вертикального стику.

У процесі укладання гребені можуть опинитися на зовнішніх кутах будівлі, в такому випадку позбутися їх краще за допомогою затирки, використовуючи штукатурну терку. Відпилювати частини газоблоку в даному випадку не н

Купити газобетон паз-гребінь у Львові чи Києві, можна просто зателефонувавши на один з номерів, що вказані на сайті, або скориставшись формою зворотнього зв'язку!