Купити газоблок в Рівному з доставкою по доступній ціні

Фільтри товарів:

Бренд

Щільність

Купити газоблоки з доставкою в Рівне і по всый Рівненській області

Технологія будівництва будинків з використанням газоблоку в Рівному і інших містах України набуває все більшої популярності. Завдяки унікальним властивостям і невисокою ціною, запропонованою нашою компанією, матеріал ідеально підходить для швидкого зведення якісних, стійких і довговічних будівель - як мало, так і багатоповерхових.

Відмінні переваги газоблоку

Вироблений на основі кварцового піску, вапна, води і портландцементу з додаванням алюмінієвої пудри, газоблоки в Рівному і області стали затребувані завдяки таким характеристикам:
  • високої міцності і несучої здатності;
  • вогнестійкості і морозостійкості;
  • чудовим ізоляційним властивостям;
  • чудовим ізоляційним властивостям; біологічної та екологічної безпеки;
  • дихаючої структурі;
  • рівним геометричних розмірів, що сприяє швидкому ведення робіт кладок.
Купити газоблок в Рівному та Рівненській області за вигідною ціною пропонує наша компанія. Широкий асортимент типорозмірів, гарантовану якість і низька вартість - головні переваги співпраці з нашим інтернет-магазином.

Купити газоблок в Рівному

Доставка газоблока


Замовити газоблоки з доставкою в Рівне і область економічно вигідно, як для приватних забудовників, так і великих будівельних компаній. Поставки матеріалу здійснюються в великих обсягах транспортом компанії. Місткість кузова фур - від 38 кубічних метрів, що забезпечує можливість максимальних завантажень транспортного засобу. У той же час, клієнту слід подбати про заїзді машини на об'єкт через велику довжину (13,6 м) кузова, а також про способи розвантаження кладочного матеріалу - на увазі великогабаритної упаковки необхідне залучення навантажувача або автокрана.


Замовити доставку газоблоку в потрібній кількості в Рівному і області просто - достатньо зв'язатися з менеджером нашої компанії зручним способом: за допомогою форми на сайті або за вказаним номером телефону. Кожен замовлення обробляється в індивідуальному порядку. Крім високої якості вироби, клієнтам гарантується оперативність і надійність обслуговування.Дивіться також:

Газоблоки Львів