Купити газоблок в Тернопполі з доставкою по доступній ціні

Фільтри товарів:

Бренд

Щільність

Газобетонні блоки з доставкою в Тернополі та Тернопільській області

Купити газоблок в Тернополі - вигідне рішення для забудовників, націлених на ведення швидкого, якісного та ефективного будівництва. Матеріал являє собою кладочні вироби, що володіють відмінними характеристиками міцності і теплоізоляційними характеристиками. За рахунок пористої структури і полегшеного ваги такі блоки легко монтуються, немає необхідності в залученні важкої будівельної техніки.

Купити газоблок в Тернополі та Тернопільській області за низькою ціною пропонує наша компанія. Ознайомитися з доступним асортиментом блоків можна на сайті інтернет-магазину.

Особливості виробництва газоблоку


В основі газобетону закладені: кварцовий пісок, вапно, цемент, вода, газообразующую компонент (алюмінієва пудра). Після спінювання сировинної маси утворюються замкнуті пори, суміш заливається в спеціальні форми, що визначають майбутні розміри готового виробу. Після застигання монолітний блок витягується з форми і розрізається за вказаними параметрами. Метод автоклавного твердіння забезпечує готовим блокам наступні переваги:

  • висока міцність і морозостійкість;
  • наявність пазобребневой системи стиковки блоків;
  • легка вага, точні геометричні розміри;
  • стійкість до впливу корозії, біологічних і хімічних чинників;
  • екологічність та пожежобезпечність.

Цена газоблоків в Тернополі в співвідношенні з якістю - вигідне капіталовкладення в будівництво міцного, довговічного і енергоефективного будинку.

Купити газоблок в Тернополі

Як купити газоблок з доставкою?


Наша компанія націлена на довгострокове співробітництво з усіма категоріями клієнтів: як з приватними, так і з великими забудовниками. Тому наша компанія розробила найвигідніші схеми поставок будівельно-кладок матеріалів. Тепер замовити в Тернополі газоблок з доставкою можна, оформивши онлайн-заявку на сайті компанії або зв'язавшись з менеджером по телефону. Транспортування матеріалу здійснюється в строго обумовлений термін, нашим автотранспортом. Клієнту важливо подбати лише про можливість заїзду машини на будівельний об'єкт - габарити фур дозволяють завантажувати від 38 м3 виробів, при цьому довжина кузова становить 13,6 м.Дивіться також:

Газоблоки Львів