Купити газоблок в Вінниці з доставкою по доступній ціні

Фільтри товарів:

Бренд

Щільність

Газобетонні блоки з доставкою в Вінницю і Вінницьку область

Газоблок - це будівельно-кладочний матеріал, що відрізняється пористою структурою, легким питомою вагою і високими параметрами міцності. У Вінниці купити вироби за вигідною ціною з доставкою пропонує наша компанія. Поставки газобетонних блоків здійснюються в великих обсягах, що передбачає економію бюджету забудовника за рахунок оптової вартості і зниження витрат на транспортування і монтаж.

Використання, переваги газоблоку


Газоблоки у Вінниці користуються популярністю в напрямку будівництва малих і багатоповерхових будівель. Тому в нашому інтернет-магазині можна купити газоблок різних типорозмірів і модифікацій - теплоізоляційні, конструкційні або змішаного виду. За рахунок пористої структури матеріалу і міцності, що досягається методом автоклавного твердіння маси, готові будови відрізняються довговічністю і високою тепловою ефективністю. До переваг використання газобетонних блоків відносяться:

  • екологічна і пожежна безпека;
  • міцність і морозостійкість;
  • простота в обробці;
  • економічність в монтажі;
  • стійкість до впливу погодних, кліматичних і біологічних факторів.

Ще один фактор для вигідної покупки газоблоку в Вінниці - ціна. Орієнтуючись на тенденції сучасного будівельного ринку та фінансовий потенціал клієнтів, наша компанія виступає з найбільш вигідними пропозиціями ціни і якості. Вартість кладок виробів визначається типом матеріалу, його експлуатаційними характеристиками і потрібним обсягом.

Як замовити доставку газобетонних блоків у Вінниці?

Потрібний вид будматеріалів з доставкою, в тому числі і газоблок, до Вінниці і Вінницької області можна замовити, зв'язавшись з менеджером нашої компанії по телефону або заповнивши онлайн-заявку на сайті. Замовлення буде виконано в найкоротший час, тим самим виключені простої в роботі. Блоки доставляються в великих обсягах, для транспортування використовуються фури з місткістю кузова від 38 м3. А через велику довжину автотранспорту - 13,6 м - замовнику слід подбати про можливості його безперешкодного проїзду на майданчик. Для виконання розвантажувальних робіт також застосовується спеціалізована техніка - автокран або навантажувач.Дивіться також:

Газоблоки Львів