Купити газоблок в Житомирі з доставкою по доступній ціні

Фільтри товарів:

Бренд

Щільність

Газобетонні блоки з доставкою в Житомир і по всій Житомирській області

Газоблоки - популярний в Житомирі стіновий матеріал, що відноситься до групи комірчастих бетонів автоклавного твердіння. Вироби застосовуються для зведення зовнішніх і внутрішніх стін, міжкімнатних перегородок, господарсько-побутових будівель. Купити газоблоки в Житомирі і області можна, оформивши заявку на сайті нашої компанії. Широкий асортимент, гарантована якість, доступна ціна і швидка доставка матеріалу в великих обсягах - головні переваги взаємовигідного співробітництва з нами.

Переваги газоблоків

Відмінними характеристиками газоблоків, використовуваних в Житомирі в будівництві будівель і споруд, є:

  • висока міцність, що сприяє збільшенню терміну експлуатації конструкцій;
  • екологічна і пожежна безпека;
  • відмінні тепло- і звукоізоляційні властивості;
  • паропроникність;
  • стійкість до впливу біологічних, хімічних і механічних факторів.

Ще один важливий параметр газобетонних блоків, що реалізуються нашою компанією - легкий питома вага виробів при збільшених габаритах. Це значно збільшує швидкість ведення робіт кладок, при цьому первинні міцності залишаються колишніми.

купити газоблоки Житомир

Реалізація газобетонних блоків з доставкою


Купити газоблок з доставкою в Житомирі і області пропонує наша компанія. Вигідні цінові пропозиції і опція транспортування матеріалу на об'єкт замовника забезпечать істотну економію бюджету клієнта і трудовитрати на виконання окремих операцій. Вироби доставляються на вказану територію будівництва, як в місті, так і по області фурами місткістю від 38 м3. У вигляді великої довжини кузова - від 13,6 м - необхідно забезпечення можливості заїзду транспорту на об'єкт. Також потрібна техніка для вивантаження матеріалу - автокран або навантажувач. Замовити необхідний обсяг кладок виробів можна на сайті компанії. Проста форма заявки, зручні методи оплати і швидка доставка сприяють здійсненню вигідної покупки.

Дивіться також:

Газоблоки Львів