Штучний камінь Декамір

Фільтри товарів:

Бренд

Цвет

spinner Завантажити ще

Штучний камінь Декамір - асортимент облицювальних виробів, створених за унікальною технологією та зовні нагадують натуральний матеріал. Завдяки використанню натуральних компонентів і особливій техніці формування цей камінь ідеально імітує форму, колір і текстуру природного каменю, проте наділений полегшеним вагою. До складу штучного каменю Декамір входить портландцемент, натуральні наповнювачі та пігменти, що фарбують. Ретельно підібрана рецептура забезпечує матеріалу технічні характеристики, необхідні при застосуванні його в кліматичних умовах, характерних нашій країні.

031-3888x2591232_0.JPG

ВІДМІННІ ВЛАСТИВОСТІ ШТУЧНОГО КАМЕНЮ ДЕКАМІР

Серед споживчих якостей штучного каменю Декамір, купити який пропонується в нашому інтернет магазині, слід зазначити наступні властивості:

  • технологічність та висока міцність;
  • універсальність - завдяки малої ваги цей матеріал не дає навантаження на фундамент будівлі та може бути використаний для облицювання дерев'яних, металевих, цегляних та бетонних поверхонь, як зовні, так та всередині приміщень;
  • пожежна та екологічна безпека - камінь Декамір відмінно підходить для облицювання печей, камінів та інших технологічних поверхонь, при нагріванні не виділяє токсичних речовин;
  • естетична цінність - використання натуральних барвників при виробництві забезпечує штучному каменю стійкість кольору на весь термін експлуатації.

026-2048x1536_0.JPG


ferft.jpg

ДЕ МОЖНА КУПИТИ ОБЛИЦЮВАЛЬНУ КАМІНЬ ДЕКАМІР?

Різноманітність забарвлень, фактур і типорозмірів цього матеріалу забезпечує його популярність серед вітчизняних споживачів. Тому наша компанія, у прагненні задовольнити запити своїх клієнтів щодо ціни і якості, пропонує купити штучний камінь Декамір в Києві і Львові на найвигідніших умовах. Швидка доставка, індивідуальний розрахунок вартості і повноцінна інформаційна підтримка - головні чинники, що сприяють здійсненню вигідної покупки. Ще одна перевага представленого нами асортименту продукції - гарантія якості. Ваш будинок засяє кращими середньовічними відтінками, а будівлі на довгі десятиліття буде забезпечено повноцінний захист від холоду, вітру та шуму!

055-3888x2592.JPG
P1010172-2396x1980.JPG