Керамічна черепиця

Фільтри товарів:

Бренд

Цвет

Тип

monzaplus.jpgІсторія керамічної черепиці налічує не одну тисячу років - до сьогоднішнього дня удосконалилася лише технологія виготовлення цього унікального покрівельного матеріалу.

Керамічна черепиця складається з пластин однакових розмірів і форми, які вироблені з природних матеріалів і відрізняються благородним зовнішнім виглядом і довговічністю. Початковою сировиною для виробництва натуральної черепиці є глина різних сортів. Після формування композиційної глиняної маси черепиця обпалюється при високій температурі - такий технологічний підхід забезпечує кінцевим виробам однорідність внутрішньої фактури, рівномірність кольору і високу щільність.

На території нашої країни, як і в більшості європейських країн, керамічній черепиці приділяється особлива увага. Будучи офіційним дилером відомих виробників цієї категорії покрівельних матеріалів, наша компанія пропонує купити керамічну черепицю за найвигіднішими цінами. Продукція провідних брендів займає асортиментні позиції нашого інтернет магазину, тому клієнти можуть вибрати і замовити керамічну черепицю в Києві та Львові в будь-якій кольоровій палітрі і будь-якій кількості.

concrete_tile_roof_0.jpgkeram-3_0.jpg7(2)_0.jpg

ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ КЕРАМІЧНОЇ ЧЕРЕПИЦІ

Відмінними характеристиками керамічної черепиці є:

  • стійкість до механічних впливів, вітрових навантажень і агресивних речовин;
  • негорючість;
  • натуральність і екологічна безпека;
  • відмінна звукоізоляція;
  • довгий термін експлуатації - не менше 100 років.

Присутність в глині оксидів заліза визначає кінцевий колір черепичних виробів - коричнево-червоний. Для додання їм інших колірних відтінків застосовуються методи глазурування та ангобування, що мають в основі нанесення на поверхню сирої черепиці спеціальних складів, які в процесі випалу кераміки забезпечують черепиці більш насичений колір або блиск.

Монтування керамічної черепиці здійснюється за принципом «лусочок»: кожен окремий елемент укладається по черзі на попередній в спеціальні пази. За рахунок цього досягається ідеальне зчеплення між керамічними пластинами і забезпечується герметичність всього покриття даху.

keram-2_0.jpgkeram-1_0.jpgkeramicheskaia-cherepitsa-roben.jpg


ДЕ І ЯК ЗАМОВИТИ. НАЙКРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ ЦІНИ ТА ЯКОСТІ

Крім стандартних черепичних виробів в нашому інтернет магазині представлені також і комплектуючі: торцеві та конькові елементи, спеціальні гідроізоляційні матеріали і вентиляційні проходки. Замовити комплекти керамічної черепиці в Києві та Львові просто - для цього достатньо зв'язатися з менеджерами нашої компанії і оформити заявку. Прийнятна ціна та вигідні умови доставки стануть основними факторами правильного вибору. Наші висококваліфіковані фахівці допоможуть при необхідності розрахувати вартість керамічної черепиці у зазначених містах і запропонують найбільш підходящий варіант залежно від дизайну будови та індивідуальних смаків клієнта. Таким чином, запропонована нами продукція покрівельних матеріалів стане гарантією європейської якості, довговічності та вишуканості.