Керамічна черепиця Braas 

Фільтри товарів:

Бренд

Цвет

Тип

Керамічна черепиця Braas - це покрівельний матеріал німецького виробництва, що використовується для створення міцних, якісних і довговічних покрівельних систем. Завдяки унікальному набору властивостей вироби цієї марки вважаються еталоном серед аналогічних матеріалів.

Baa3_0.jpg

ХАРАКТЕРНІ ВЛАСТИВОСТІ КЕРАМІЧНОЇ ЧЕРЕПИЦІ BRAAS

Технологія виробництва, що припускає використання особливих сортів глини і тільки натуральних компонентів, визначає чудові експлуатаційні якості керамічної черепиці Braas:

  • висока міцність і механічна стійкість черепичних виробів - ці властивості дозволяють покрівлі витримувати численні навантаження за вітряної погоди, дощу або снігу;
  • стійкість до ультрафіолетових променів - на всьому терміні експлуатації керамічної черепиці Braas її колір не змінюється;
  • ідеальні звукоізоляційні параметри - крізь дахове покриття не пробивається шум від дощу та інших механічних впливів;
  • екологічність - в виготовленні черепиці використовуються тільки натуральні інгредієнти;
  • довговічність - заявлений виробником термін служби керамічної черепиці 100 років.

1214367.jpgb874c61709449d1622b2597182cd87a5_0.jpg

ДЕ МОЖНА КУПИТИ КЕРАМІЧНУ ЧЕРЕПИЦЮ BRAAS?

Наша компанія пропонує Вам не губитися в пошуку гарних і функціональних покрівельних матеріалів і купити керамічну черепицю Braas у найбільш вигідний ціновій пропозиції. Вибір буде залежати лише від естетичних уподобань самого клієнта, особливостей робочого об'єкта і функціональних вимог до покрівельного покриття.

Завдяки злагодженій роботі, досконалому вивченню споживчого ринку в Україні та тісній співпраці з виробниками якісних покрівельних матеріалів, команда професіоналів нашої компанії готова запропонувати Вам найкращі варіанти співвідношення ціни і якості. Широкий фактурно-колірної асортимент керамічної черепиці Braas і деталізація переважних характеристик матеріалу дозволить Вам здійснити вірний вибір. А Ваш будинок на століття набуде тепло, затишок і естетичну ефектність!

1024_768_0.jpg