Керамічна черепиця Umbelino

Фільтри товарів:

Бренд

Цвет

Тип

Керамічна черепиця Umbelino - це покрівельні вироби португальського виробництва, що відрізняються витонченістю та надійністю в експлуатації. Європейська якість, екологічність, чудовий зовнішній вигляд забезпечують цього матеріалу все більшої популярності: черепиця Umbelino використовується для створення високоміцної покрівлі на адміністративних та житлових будівлях, а також при реконструкції об'єктів історичної важливості.

104641-5434717.jpg

ПРОЦЕС ВИГОТОВЛЕННЯ

При виробництві керамічної черепиці Umbelino використовуються легкоплавкі сорти глини. Свежесформованні вироби піддаються випалу та покриваються декоративно-захисним покриттям у вигляді глазурі або мінерально-глиняної суміші. Колірна гамма включає в себе безліч відтінків, тому така черепиця прикрасить дах будь-якої будівлі, надавши йому вишуканість та повноцінний захист від зовнішніх несприятливих чинників.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ПЕРЕВАГИ

Керамічна черепиця Umbelino, купити яку пропонує наш інтернет магазин, наділена такими характеристиками:

 • міцністю та довговічністю;
 • низькими параметрами теплопровідності;
 • морозостійкістю та водонепроникністю;
 • протипожежної стійкістю.
 • 104641-5434719.jpg


  За рахунок унікальної структури матеріалу, що включає мікроскопічні пори, під покрівлею в холодну пору року не скупчується конденсат. Завдяки цій будівлі забезпечується не тільки захист від вологи, а й додаткова теплоізоляція.

  1576_1_max.jpg

  Вивчивши потреби сучасного будівельного ринку в країні, наша компанія включає в свій асортимент безліч нових продуктів, серед яких і керамічна черепиця Umbelino. Співпраця з заводом-виробником дозволяє нам висувати українському споживачеві тільки найкращі цінові пропозиції. Тому ціна керамічної черепиці Umbelino в нашому інтернет магазині вигідна як для приватних будівельників, так і для великих будівельних компаній. А оперативна обробка заявки та швидка доставка матеріалу на об'єкт замовника зведуть тимчасові витрати клієнта до мінімуму.

  Таким чином, з нашою компанією Ваш будинок стане еталоном краси, захищеності та функціональності.

  KS-baner5_medium.jpg