Керамічні блоки Кератерм

Фільтри товарів:

Бренд

Толщина

Завод Кератерм - найбільш в СНД і перше в Україні підприємство, яке спеціалізується на виробництві керамічних блоків кератерм. Розташовується завод в Кагарлицькому районі, в 70 кілометрах від Києва. Щорічно на виробничих потужностях підприємства робиться близько 130 мільйонів штук цегли.

stena_iz-keraterma25.jpgsteny_iz_porotherma6.jpgstroika-iz-keraterma25.jpg

Створений Кератерм в 2008 році. До відмінних рис і переваг слід віднести сучасність технологічного процесу, який використовується, і автоматизоване виробництво. Використання новітнього устаткування і особливих технологій дозволяє робити велику кількість якісної продукції.


Для виробництва керамічних блоків на заводі Кератерм використовується виключно натуральна, екологічно чиста сировина, без будь-яких шкідливих добавок. В обов'язковому порядку уся сировина і кінцева продукція проходить експертизу на екологічну чистоту і якість. Окрім цього йде постійний контроль виробничого процесу, що дозволяє робити надійну і довговічну продукцію, яка відрізняється підвищеними експлуатаційними і технічними характеристиками.

Завод Кератерм перейняв досвід європейських виробників керамічних блоків, що у поєднанні з технологічним устаткуванням від провідних світових компаній і професіоналізмом співробітників дозволяє виготовляти якісну, таку, що відповідає усім нормам продукцію.

До переваг заводу слід віднести наявність власної сировинної бази, що дозволяє забезпечити роботою підприємство на десятки років. Продукція заводу Кератерм - ідеальний варіант для тих, хто цінує оптимальне співвідношення між якістю і вартістю керамічних блоків.