Керамічні блоки Porotherm

Фільтри товарів:

Бренд

Толщина

Keramblok-porotherm.jpgКерамічні блоки Porotherm (Поротерм), що випускаються австрійським концерном Wienerberger, - це ефективний інноваційний будівельний матеріал. Поєднуючи традиційну екологічність кераміки з сучасними технологічними рішеннями, блоки мають підвищений термічний опір і теплоємність в порівнянні із звичайною цеглою.

Головною відмінною рисою "теплої кераміки" є її пориста структура. Пори в тілі блоку з'являються в процесі випалу, в результаті згорання доданої в глиняну масу тирси або полістиролу. Чим більше кількості добавок, тим більшу пористість придбає готовий виріб. Щілинні отвори, утворені в процесі формування, також підвищують коефіцієнти тепло- і шумоізоляції.

podacha_porotherm.jpgporotherm.jpgsteny_iz_porotherma6.jpg

КЕРАМІЧНІ БЛОКИ "WIENERBERGER"

Мають великий формат, що забезпечує економічність будівництва і додаткові зручності в процесі укладання і подальшого прибирання будівельного сміття. Пазо-гребенева система дозволяє здійснювати вертикальні міжблочні з'єднання без розчину - це збільшує швидкість роботи і знижує витрати: кількість цементного розчину, зменшується, приблизно, на 35 %.


Різноманітний розмірний ряд керамічної продукції Porotherm робить її застосування універсальним. Будівництво зовнішніх і внутрішніх стін, нестандартні планувальні рішення, зведення складних архітектурних форм - еркерів, напівкруглих віконних і дверних отворів, конструкцій хвилеподібної форми - все стає можливим завдяки сумісності керамичсеских блоків з різними видами обробних матеріалів.


Нині пропонується наступний асортимент поризованих блоків :

  • Керамічні блоки для будівництва зовнішніх несучих стін, без додаткового утеплення;
  • керамблоки для зведення несучих конструкцій всередині будівлі або зовнішніх стін з додатковим утепленням;
  • Поризовані керамічні блоки, призначені для внутрішніх несучих стін, і перегородок;
  • блоки завтовшки 80 мм для зведення міжкімнатних перегородок.

Для кожного типу та размеру існує ряд доборніх елементів, що дозволяють здійснювати перев'язку вертикальних швів.

Продаж керамблока Porotherm в Києві і Україні. Керамічний блок Поротерм можна купити в роздріб зі складу в Києві (заздалегідь уточнивши у наших менеджерів наявність необхідних розмірів), можна замовити з доставкою на будівельний об'єкт.