Керамблоки Русинія (ЗБК)

Фільтри товарів:

Бренд

Толщина

Підприємство "Закарпатська Будівельна Кераміка" ТзОВ "Русинія" це найбільше комплексне виробництво виготовляє керамічні стінові вироби в Західній Україні.

Підприємство розташоване в Закарпатській області недалеко від Мукачева в поселелке Іванівка, місце розташувано близько до міжнародної траси Київ-чіп а також залізничній станції Мукачева.

У 2011 році підприємство введено в експлуатацію. Завдяки використанню новітнього високоякісного устаткування провідних європейських фірм продукція відповідає найвищим вимогам якості.

Виробничі лінії ЗБК "Русинія" випускають широкий асортимент продукції. У цехах цього комбінату першим в Україні був налагоджений випуск керамічного каменю великого формату з параметрами 440х250х240 мм. Подібний великоформатний камінь по своїх габаритах перевищує стандартну цеглу більш ніж в два рази, відповідно, замість декількох цегол може бути використаний один керамічний камінь. Більше того, завдяки збільшеній товщині кладки, складової 440мм, значно покращали теплоізоляційні характеристики каменю в порівнянні із стандартною цеглиною. Окремі блоки мають пазогребеневу систему з'єднання, яка призводить до того, що кількість розчину, що витрачається, може бути скорочена без втрати стійкості готової конструкції. Крім того, подібна система дозволяє здійснювати укладання розчину тільки по горизонтальній поверхні блоків.

На поточний період виробничі потужності комбінату випускають в середньому 75-80 мільйонів умовних штук усіх видів продукції в рік. Постачання керамічного каменю здійснюються по підприємствах усієї території України. Завдяки високій міцності, довговічності і декоративному зовнішньому вигляду, керамічний камінь користується особливою популярністю в створенні різноманітних конструкцій

Підприємство "Закарпатська Будівельна Кераміка" ТзОВ "Русинія" - це найбільше комплексне виробництво виготовляє керамічні стінові вироби в Західній Україні.