Керамические блоки СБК

Фільтри товарів:

Бренд

Толщина

Керамічні блоки СБК «Керамкомфорт» - сучасний і дуже популярний будівельний матеріал, який забезпечує високу рівень безпеки та економічності будь-яких архітектурних форм, в їх числі житлових будинків, при їх зведенні, а також їх довговічність, надійність і комфорт в процесі експлуатації. Керамблокі СБК ТМ «Керамокомфорт» характеризуються, зокрема, наступними основними привабливими характеристиками:

  • Міцність. Блоки не поступаються в міцності звичайного цеглині і можуть повністю і успішно його заміняти при зведенні будинків до 6-ти (на практиці, до 9-ти) поверхів.
  • Легкість. У порівнянні з повнотілою цеглою відносна легкість блоків дозволяє істотно знизити навантаження на фундамент будинку.
  • Економічність. Стабільну популярність керамічним блокам ТМ «Керамкомфорт» забезпечують не тільки відповідне по всіх параметрах кращим світовим стандартам якість, але і ціна, адаптована до особливостей національного ринку будматеріалів і купівельної спроможності споживача (істотно нижче цін зарубіжних аналогів). При цьому в самому процесі будівельних робіт значно економляться кошти на кладці і розчині: один ряд керамблока за витратами відповідає 3-м рядах цегляної кладки.
  • Універсальність. Керамічні блоки можуть успішно використовуватися не тільки при виконанні внутрішніх та зовнішніх будівельних робіт, але також при установці внутрішніх перегородок: такі перегородки економлять простір, і на них можна прикріпити все необхідне.
  • Енергозбереження. Блокові стіни не потребують утеплення: пустотілі конструкції блоків створюють ефект термоса і відмінно зберігають заданий температурний режим і взимку і влітку, дозволяючи економити електроенергію і газ. При цьому керамічні стіни завдяки своїй капілярної структурі забезпечать «свіжий подих» навіть при герметично закритих вікнах.
  • Екологічність. Будівельна кераміка - це запорука екологічної чистоти наших осель і наших будинків. І хоча ще вчора її можна було назвати нововведенням, сьогодні вона зайняла своє почесне місце в будівельній практиці, ознаменувавши розворот архітектури в сторону біотехнологій. Керамблокі - це конструкції, виготовлені з природних матеріалів, у яких хімічні компоненти та добавки виключені повністю. За свою виняткову екологічну безпеку вони заслужено віднесені за кордоном до розряду «біоматеріалів».
  • Пожежна безпека. На відміну від більшості будівельних матеріалів, які при загорянні виділяють велику кількість високотоксичних речовин, здатних знерухомити і навіть вбити людину, будівельні біоматеріали таких токсинів не виділяють, тому в разі спалаху і навіть в екстремальних обставинах пожежі шанси на порятунок істотно збільшуються.
  • Зручність у застосуванні. В силу наведених вище характеристик керамблоки ТМ "Керамкомфорт" прості й зручні, і, відповідно, робота з ними продуктивна і вимагає менше часу на виконання. Всю необхідну інформацію про продукцію і за її правильному використанню можна отримати в офісі або по телефону.


Безумовно, реалізувати весь позитивний потенціал керамблоков можливо тільки в межах його органічних властивостей і характеристик та у відповідних їм виробничих процесах і кліматичних умовах. Втім, це відноситься до всіх без винятку будівельним матеріалам. Так, наприклад, керамблоки не можуть бути використані при закладці фундаменту і при зведенні надміцних будівель; також слід врахувати, що вони менш морозостійкі, ніж звичайний бетон.

5(2).jpg81881907.jpg1272310641(1).jpg