Цегла ручного формування

Фільтри товарів:

Бренд

Цвет

Тип

Фактура

spinner Завантажити ще
kirpich-ruchnoy-formovki.jpgНайбільш відомим різновидом штучного облицювального каменю є цегла ручного формування. Її поверхня ідеально імітує бічну поверхню звичайної кладочної цегли. Використовується така цегла в обробці фасадів будівель, інтер'єрів, а також для декору елементів ландшафтної архітектури.


ОСОБЛИВОСТІ ВИРОБНИЦТВА ЦЕГЛИ РУЧНОГО ФОРМУВАННЯ

Провідні виробники цегли ручного формування використовують в процесі її виготовлення новітні технології і механізми. Головною ж особливістю такого формування є відсутність пресування. Для надання природному вигляду готовій продукції глиняні заготівлі обвалюються в спеціальному мінеральному піску.

Застосування вказаної технології дозволило досягти значного зниження витрат на виробництво, отже - знизилася і відпускна вартість декоративної цегли. Наша компанія пропонує цеглину ручного формування за найкращими цінами. Широкий асортимент кольорів і фактур, а також найвищу якість декоративних виробів, що представляються нами, дають можливість зробити найкращий вибір.

interier-iz-kirpicha-ruchnoy-formovki_0.jpgzabor-kirpich-ruchnoy-formovki_0 (1).jpgdekorativniy-kirpich_0.jpg


ДЕКОРАТИВНА ЦЕГЛА - ЕСТЕТИЧНА НАСОЛОДА!

Сьогодні приділяється особлива увага кожної обробної деталі. Тому використання декоративної цегли обгрунтоване її переважними якостями:

  • малою питомою вагою;
  • мінімізацією витрат на фундаментні роботи;
  • відмінними теплоізоляційними властивостями кладки;
  • оптимальним рівнем водопоглинання;
  • довговічністю і збереженням свого первинного виду.

Купити декоративну цеглу означає максимально спростити процес внутрішньої або зовнішньої обробки. Доступна ціна і варіативність цієї продукції в нашому магазині дозволить також утілити в життя дизайнерські проекти будь-якої складності, а естетичний вид цього матеріалу буде якнайкраще виділений із загальної інтер'єрної картини.

pech-iz-kirpicha-ruchnoy-formovki.jpginterjer-dekorativniy-kirpich.jpgoformlenie-interjera.jpg


ДЕКОРАТИВНА ЦЕГЛА ДЛЯ ВНУТРІШНЬОЇ ОБРОБКИ. ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ В ІНТЕР'ЄРІ

Вимоги сучасного дизайну визначають підвищений попит споживачів на якісні і ергономічні обробні матеріали. Декоративна цегла для внутрішньої обробки відповідає усім стандартам цієї області і відмінно застосовується в створенні інтер'єрів різних архітектурних стилів. В даному випадку величезну роль відіграєгр розмір декоративної цегли - тонкостінні обробні вироби якнайкраще підходять для використання в роботах, де потрібна економія простору. До того ж, таке облицювання ідеально імітує цегляну кладку, а штучно зістарена поверхня надасть приміщенню неперевершеного вигляду.


Що реалізовується нашою компанією декоративна цегла ручного формування, що реалізовується нашою компанією дозволить значно заощадити час і фінансові кошти. Прекрасний зовнішній вигляд і відмінні експлуатаційні властивості цього матеріалу, різноманітність кольорів і фактур, а також простота кладки і подальшого догляду і визначають вибір наших покупців.

decor-interjer.jpgfacade-doma.jpgfacade-doma2.jpgkirpich-ruchnoy-formovki3.jpg