Клінкерна цегла Євротон

Фільтри товарів:

Бренд

Цвет

Тип

Фактура

spinner Завантажити ще

Вибір будівельного матеріалу, як правило, залежить від багатьох чинників: умов експлуатації, якості, типу і ціни. Також важливий і зовнішній вигляд. Сьогодні вітчизняний будівельний ринок пропонує безліч видів кладочно-облицювальних матеріалів, особливе місце з яких займає клінкерна цегла Євротон.
Це інноваційний будівельний матеріал, що відрізняється від своїх аналогів високою якістю, чудовим зовнішнім виглядом, відмінними експлуатаційними характеристиками і доступною ціною, що важливо в нинішній економічній ситуації.

ПЕРЕВАГИ КЛІНКЕРНОЇ ЦЕГЛИ "ЄВРОТОН"

Наша компанія пропонує широкий асортимент клінкерної цегли ТМ "Евротон" за найкращою в регіоні ціною, яку можна купити в Києві як зі складу, так і з доставкою безпосередньо на заданий будівельний об'єкт. Головними перевагами клінкерних виробів, що реалізовуються нами, визнані:

  • висока якість, що регламентується встановленими вимогами і стандартами;
  • естетичність - незалежно від передбачуваного призначення будівлі, що будується, його зовнішній вигляд завжди буде зберігати свій неперевершений естетичний вид;
  • екологічність - у виробничому процесі використовуються тільки природні матеріали, повністю відсутні шкідливі домішки і штучні барвники;
  • дотримання симетрії і геометричних форм;
  • високий коефіцієнт міцності і довговічність;
  • простота в процесі кладки і подальшому догляді;
  • можливість підтримки постійного мікроклімату всередині побудованої будівлі .

Клінкер Євротон має відмінні теплоізоляційні властивості, завдяки яким матеріал відмінно справляється зі змінними змінами температурного режиму і вологості. Із споживчої точки зору ці клінкерні вироби вказаної марки, що реалізовуються нашою компанією на найвигідніших умовах, є найкращим вибором. Окрім широкого вибору і відмінних експлуатаційних характеристик цей матеріал також може гармонійно поєднуватися і з іншими видами обробних матеріалів : деревом, алюмінієм, склом, каменем і пластиком.

Таким чином, пропонуючи своїм клієнтам виключно якісну будівельну продукцію за найкращими в Києві цінами, ми піклуємося про Ваш завтрашній комфорт вже сьогодні!

Також Ви можете розглянути інші пропозиції нашої компанії, які торкаються клінкерної цегли.