Клінкерна цегла Керамейя

Фільтри товарів:

Бренд

Цвет

Тип

Фактура

spinner Завантажити ще

КЕРАМЕЙЯ - КЛІНКЕРНА ЦЕГЛА УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА

Цегла відіграє важливу роль в будівельній промисловості, і ринок пропонує масу варіантів різних виробників, як закордонних, так і вітчизняних. Одним з відомих українських виробників клінкерної цегли є компанія «Керамейя», м. Суми - підприємство, яке може похвалитися якістю своєї продукції і його різноманітністю.

Якість цегли настільки висока, що вона може конкурувати з різними закордонними аналогами, оскільки за даними характеристиками продукція «Керамейя» за багатьма показниками перевищує необхідні ГОСТівські нормативи і показники.

Клінкерна цегла компанії «Керамейя» має два різновиди, що відрізняються між собою порожнистістю. Так, перший вид має порожнистість в 36 % і на нього дається гарантія використання більше 100 років, а другий - 48 %. Другий різновид цегли, так званий "Економ" трохи нижче в ціновій категорії але за якістю не поступається першому різновиду. Крім цього термін служби такої цегли не значно скорочується. Але, тим не менш, навіть ці недоліки не приховують відмінну якість клінкерної цегли другої категорії у порівнянні з зарубіжними аналогами.

gladkiy.jpgmagma.jpgrustika.jpg


ДЕ МОЖНА ЗНАЙТИ ЦЕГЛУ КОМПАНІЇ «КЕРАМЕЙЯ»

Свою продукцію компанія « Керамейя» реалізує через будівельні ринки. Але також можна ознайомитися з характеристиками клінкерної цегли її замовити його на сторінках сайту "Компанії "Моя Хата". Крім цього ви можете розрахувати, скільки потрібно придбати цегли в разі подальшого використання для ландшафтно-декоративних робіт або облицювання фасаду. Для цього потрібно буде просто звернутися до консультантів компанії і з'ясувати діючі на той момент ціни і різні акції, і з їх урахуванням виконати калькуляцію. Варто відзначити, що купити клінкерну цеглу Керамейя безпосередньо через сайт компанії набагато вигідніше, ніж в звичайних магазинах, оскільки віртуальний магазин економить на зарплаті працівників, а, отже, може виставити низькі ціни на продукцію або ж зробити додаткові знижки на той же самий продукт, який ви будете бачити в будівельних магазинах.У ЧОМУ ПЕРЕВАГИ КЛІНКЕРНОЇ ЦЕГЛИ «КЕРАМЕЙЯ»

Судити про якість клінкерної цегли можна виходячи з самої назви Керамейя. Як видно, всі показники цегли говорять про те, що вона по своїй якості найбільше нагадує кераміку, ніж стандартна цегла. Справа в тому, що виготовляється вона з тугоплавкої глини українського виробництва, а вона, природьно, передає цеглі свої відмінні якості.

Що стосується колірної палітри, то клінкерна цегла Керамейя випускається в декількох відтінках, а саме: жовтому кольорі (або ж Янтар), білому (інакше, Жемчуг), червоному (Рубін) і коричневому (по іншому, Онікс). І кожен з цих відтінків цікавий по- своєму.

Якщо порівнювати клінкерну цеглу сумського виробника з лицьовою цеглою, то можна з упевненістю сказати, що якість першого набагато перевищує якість другого, незважаючи на те, що ціна обох варіантів практично ідентична.

В результаті цього можна сказати, що клінкерна цегла Керамейя повністю відповідає європейській якості, склавши величезну конкуренцію багатьом високоякісним імпортним будматеріалів. А це в свою чергу говорить про те, що продукцією українських виробників також можна пишатися.

Для того, щоб придбати потрібний вид і відтінок клінкерної цегли вам потрібно тільки звернутися у відділ продажів "Компанії «Моя Хата» і, отримавши якісну консультацію, визначитися з вибором і подати заявку на потрібну партію товару.

5.jpg14.jpgfasade-kerameya.jpg


В нашій компанії представлено широкий ассортимент клінкерної цегли найкращої якості.