Клінкерна цегла Roben

Фільтри товарів:

Бренд

Цвет

Тип

Фактура

Клінкерна цегла Roben є вироби з високими експлуатаційними якостями, виготовлені за інноваційними європейськими технологіями. Орієнтованість на якість, екологічну безпеку і бездоганний зовнішній вигляд сприяли створенню ідеального облицювального матеріалу. Крім цього, клінкерна цегла Roben, яку можна купити в нашому інтернет магазині, являє собою німецькі стандарти якості і функціональності, до досягнення яких прагне і наша країна.

budynek_mieszkalny_z_cegly_cambridge3.jpg

ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ КЛІНКЕРНОЇ ЦЕГЛИ ROBEN

Широку популярність серед споживачів цей матеріал заслужив завдяки таким якостям:

  • низький рівень вологопоглинання;
  • механічна міцність;
  • чудові декоративні властивості;
  • стійкість до дії ультрафіолетових променів і агресивних речовин.

Greetsiel_fryzyjska_czerwona_gladka-1000113.jpg


Робота з використанням клінкерної цегли Roben здійснюються за звичною технологією. Швидкість пояснюється ідеальною формою виробів і легкістю в обробці поверхні. А наявність багатої палітри відтінків і фактур дозволяє майстрам створювати унікальну візуалізацію екстер'єру будинку, котеджу або адміністративної будівлі.

dom_jednorodzinny_z_cegly_yukon_szarej2.jpg


У комплексі, облицьована поверхня може бути гладкою, шорсткою або з мікроскопічними рельєфними вкрапленнями. А грамотне зіставлення і компоновка виробів різного кольору забезпечує фасаду будинку цілісність архітектурної композиції.

dom_jednorodzinny_z_cegly_yukon_szarej2.jpg


У втіленні мрії про красивий, теплом і затишному будинку ви зможете купити клінкерну цеглу Roben за найкращими ціновими пропозиціями. Пропозиція низької ціни на цю категорію виробів стала можливим завдяки тісній співпраці нашої компанії з виробниками цієї цегли (з Польщі та Німеччини). Крім того, ми гарантуємо високу якість продукції і своєчасну доставку замовленої партії на об'єкт замовника. Саме такий підхід вважається запорукою успішної співпраці з клієнтами!