Клинова вогнетривка цегла

Фільтри товарів:

Форма

Тип

Клинова вогнетривка цегла - це різновид шамотної цегли з характерними гранями, скошеними під кутом, яка використовується в кладці, арок, мангалів, топливников і димохідних труб. У виробництві таких виробів використовується жароміцний шамот. Завдяки цьому цегляна кладка здатна витримувати тривалий вплив високої температури.

Клинова вогнетривка цегла

Також клиновою вогнетривкою цеглою оброблються зовнішні частини печей і камінів, обладнуються куполоподібні своди. Вироби мають рівні краї, за рахунок чого забезпечується рекомендована товщина стикових з'єднань в 1-2 мм і правильна геометрія розташування архітектурних елементів. До переваг вогнетривкого клинового цегли відносяться: висока міцність, стійкість до впливу мікроорганізмів, морозу і агресивних хімічних речовин, в тому числі на виробничі шлакам, низький рівень теплопровідності і універсальність.

Таким чином, купити клинову вогнетривку цеглу в Україні від провідних вітчизняних і європейських виробників просто - зв'яжіться з нами по одному з телефонних номерів, опублікованих на нашому сайті, або замовте зворотний дзвінок. А наші фахівці допоможуть вам не тільки визначитися з вибором і вартістю матеріалу, а й подбають про швидкій доставці на заданий об'єкт. Ціна Вас здивує!