Композитна черепиця

Фільтри товарів:

Бренд

Цвет

Тип

1498779.jpgКомпозитна черепиця, яка зовсім недавно з'явилася на будівельному ринку, придбала завидну популярність завдяки своїй надійності, відмінним експлуатаційним характеристикам та ціновій доступності. Цей матеріал широко застосовується для облаштування покрівлі заміських і дачних будинків, котеджів, реставрації архітектурних пам'яток, а також в багатоповерховому будівництві.

КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ КОМПОЗИТНОЇ ЧЕРЕПИЦІ

Головною особливістю цього дахового покриття є його багатошаровість. Як основа в процесі виробництва використовується сталевий лист, який з обох боків покривається спеціальним алюмоцинковим гальванізованим сплавом. Верхній шар - це акрилова ґрунтовка, покрита гранулами натурального каменю і акриловою глазур'ю.

1236351212.jpg33-COPPO-Rustic.jpg38-COPPO-Rustic.jpg

Завдяки такій структурі листи композитної черепиці захищені не тільки від корозії, але і від механічних пошкоджень. Головними властивостями цього покрівельного матеріалу є:

  • стійкість до несприятливих атмосферних явищ і ультрафіолетового проміння;
  • практично нульове вологовбирання;
  • високий рівень міцності;
  • морозостійкість і здатність витримувати численні цикли заморожування-розморожування;
  • довговічність – середній термін експлуатації композитної черепиці складає 50-60 років.

Ідеальне поєднання композитних матеріалів, які використовуються у виготовленні такої покрівлі, дозволило компаніям-виробникам отримати новий, практично досконалий продукт. Крім цього, екологічно чисті та безпечні листи композитної черепиці є дуже легкими, за рахунок чого спрощується процес їх монтажу.


ВИГІДНІ УМОВИ ПРОДАЖУ, ЯК ОСНОВНИЙ КРИТЕРІЙ ПІДВИЩЕНОГО ПОПИТУ

Купити композитну черепицю в Києві та Львові за найкращими цінами пропонує наша компанія. У нашому спеціалізованому інтернет магазині клієнтам доступна можливість детально ознайомитися з представленими категоріями товарів і вибрати цікавий продукт на найвигідніших умовах. Замовити композитну черепицю просто - для цього достатньо зв'язатися з нами по одному з контактних номерів або оформити заявку на сайті компанії.


kompozitnaya_cherepitsa_metrotile.jpgSpanish-Tile-Mill-Creek.jpgmilano_041.jpg

Будучи офіційним дилером більшості вітчизняних і європейських виробників композитної черепиці, ми пропонуємо нашим клієнтам виключно сертифіковані покрівельні матеріали, висока якість яких гарантується численними дослідженнями. Ціна композитної черепиці, реалізованої нашим інтернет магазином - ще один пріоритет для здійснення вигідної покупки. Вона встановлюється в залежності від обсягу покрівельних матеріалів, обраної колекції і необхідності (або відсутності такої) додаткової комплектації. Розрахувати орієнтовну вартість композитної черепиці у Києві та Львові вам допоможуть наші фахівці. Вони ж підберуть найкращий колекційний варіант для облаштування покрівлі вашого будинку.

Таким чином, купуючи у нас композитну черепицю від іменитих світових та вітчизняних брендів, своєму будинку або котеджу ви забезпечуєте не тільки розкішний зовнішній вигляд і елегантну фактуру, але й ідеальне поєднання всіх архітектурних елементів.