Композитна черепиця Evertile

Фільтри товарів:

Бренд

Цвет

Тип

Evertile - композитна черепиця чеського виробництва, яка представляє собою полегшені профільовані листи, призначені для облаштування покрівельного покриття. Вироблена за зовсім новою технологією, така черепиця відмінно справляється з екстремальними кліматичними умовами, а захисний алюмоцинковий шар забезпечує листам необхідну стійкість до атмосферних і механічних впливів. В якості декоративного покриття, що додає черепиці Evertile привабливий вигляд, використовується кольорова крихта з натурального базальтового каменю.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ КОМПОЗИТНОЇ ЧЕРЕПИЦІ EVERTILE

Композитна черепиця Evertile відноситься до класу елітної металочерепиці завдяки унікальним властивостям і технологічним особливостям покриття. Основою черепиці є сталевий лист, товщина якого не перевищує 0,45 мм, а вага черепиці досягає всього лише 6,5 кг/м2. Алюмоцинковий сплав, нанесений поверх сталевого листа, і полімерний склад між ним і базальтовим гранулятом забезпечують готовому покриттю наступні властивості:

  • стійкість до багаторазових змін кліматичних умов, а також до різних атмосферних навантажень;
  • достатню жорсткість і стійкість на прогин;
  • здатність збереження кольору і первісних технічних характеристик протягом тривалого часу;
  • пожежобезпечність високого класу.

Згідно з технічними рекомендаціями заводу-виробника, використання композитної черепиці Evertile можливе при температурному діапазоні від -100°С до +100°С, а монтаж покрівлі може бути здійснений при температурі від -10°С до +30°С.

евертайл фото

ДОСТОЇНСТВА КОМПОЗИТНОЇ ЧЕРЕПИЦІ EVERTILE

Серед переваг композитної черепиці Evertile слід відмітити:

  • чудовий дизайн, властивий для традиційної архітектури;
  • стійка до різних ушкоджень поверхня;
  • невеликий формат шаблонів, що полегшує роботу з установки матеріалу;
  • можливість облаштування покрівлі на старих дахах;
  • відмінна шумоізоляція;
  • довгострокова гарантія, що становить 50 років.

ДЕ МОЖНА КУПИТИ КОМПОЗИТНУ ЧЕРЕПИЦЮ EVERTILE В КИЄВІ

Орієнтуючись на високу якість обслуговування клієнтів та надання їм виключно якісних будівельних матеріалів, наша компанія пропонує купити композитну черепицю в Києві на найвигідніших умовах. У нашому інтернет магазині ця лінійка товарів представлена багатим асортиментом виробів, ціна яких є найбільш прийнятною в порівнянні з аналоговими товарами. Крім того, покрівельні системи Evertile передбачають використання ряду аксесуарів і додаткових елементів, покликаних забезпечити їх правильне функціонування. Наші фахівці зроблять кількісний розрахунок необхідного обсягу матеріалів та приладдя, при цьому запропонують найвигіднішу в Києві ціну. Так, ваша покрівля буде облаштована не тільки якісно і професійно, але і з максимальною економією з вашого боку!