Композитна черепиця Gerard 

Фільтри товарів:

Бренд

Цвет

Тип

Композитна черепиця Gerard є покрівельним матеріалом, в якому ідеалізується більш ніж піввікова історія, сучасні технології і бездоганне дотримання архітектурних традицій. На сьогоднішній день на вітчизняному будівельному ринку споживачам запропоновані 6 колекцій черепиці в 12-ти колірних рішеннях, запозичених у природи.

СТРУКТУРА ЧЕРЕПИЦІ GERARD

Композитна черепиця Gerard проводиться на основі профільованих сталевих листів товщиною 0,5 мм, на які послідовним чином наноситься покриття з алюмінієво-цинкового сплаву і додатковий захисний шар. Із зовнішнього боку черепиця Gerard покривається спеціальною крихтою з натурального каменю - її колір може варіювати, створюючи в результаті імітацію природних матеріалів.

gerard_sostav.jpgmotnazh-cherepicy-jpeg.jpggerard-1_0.jpg

Технологія виготовлення композитної черепиці Gerard полягає в штампуванні покрівельних листів і нанесенням на них додаткових шарів. Цей процес істотно відрізняється від техніки, вживаної іншими виробниками аналогічної продукції. Тому покрівельні матеріали від компанії Gerard відрізняються бездоганною якістю і ідеальними експлуатаційними характеристиками.


ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ КОМПОЗИТНОЇ ЧЕРЕПИЦІ GERARD

Сучасне житлове будівництво, що передбачає  імплементацію нових технологічних рішень і матеріалів, які в рази зможуть збільшити надійність, безпеку і довговічність будинку. У категорію таких матеріалів включена і композитна черепиця Gerard. Це стало можливим завдяки таким факторам:

  • гранульоване покриття на основі крихти натурального каменю виключає прояв металевого блиску, завдяки чому створюється ефект натуральної черепиці;
  • висока міцність черепиці Gerard запобігає розтріскування покрівельного покриття, тим самим збільшуючи його стійкість до подряпин;
  • використання алюмінієво-цинкового сплаву в складі композитної черепиці забезпечує їй захист на зрізах від впливу корозії;
  • мала вага і оптимально підібраний розмір черепиці полегшують процес її монтажу, одночасно знижуючи і навантаження на кроквяну систему покрівлі;
  • завдяки композитного складу черепиця Gerard стійка до дії ультрафіолетових променів, зберігаючи свій первісний колір на весь термін експлуатації, а також здатна протистояти зовнішньому шуму, знижуючи його до мінімального рівня.

Таким чином, використовуючи для покрівлі композитну черепицю Gerard, ви створите для себе ідеальний комфорт в майбутньому будинку і максимальну економію для свого бюджету. Вартість матеріалів складається з типу і обсягу матеріалу, а наша компанія готова запропонувати Вам і найвигідніші умови доставки! На всі види композитної черепиці зазначеного виробника представлена гарантія якості та безпеки. А питання щодо вибору, розрахунку та встановлення покрівлі наші фахівці вирішать з Вами разом!

kompozitcherep.jpeg