Композитна черепиця Queentile

Фільтри товарів:

Бренд

Цвет

Тип

Композитна черепиця Queentile - це покрівельний матеріал нового покоління, що втілив в собі європейську якість і всі функціональні переваги попередніх аналогів. Переважною відмінністю такої черепиці є наявність трьох варіантів типорозмірів, що істотно полегшило і прискорило процес монтажу покрівельних систем. Крім того на такому покритті присутня мінімальна кількість стиків, а покрівля виходить монолітною.

img-roof-2.jpg

ВИРОБНИЦТВО КОМПОЗИТНОЇ ЧЕРЕПИЦІ QUEENTILE

Технологія виробництва композитної черепиці Queentile передбачає створення окремих листів з декількох щільно прилеглих один до одного шарів. Для додання матеріалу високої міцності та механічної стійкості при виготовленні черепиці використовуються наступні матеріали: спеціально оброблений метал, акрил (як сполучний компонент) і натуральний камінь для напилення.

структура QUEENTILE_0 (1).jpg21_kompozitnaya_cherepica_queentile.jpg

ВІДМІННІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ

За рахунок використання високоякісної сировини та вдосконаленої технології виробництва композитна черепиця Queentile відрізняється чудовим зовнішнім виглядом, відмінними експлуатаційними параметрами та незвично легкою вагою. У комплексі ці характеристики дозволяють максимально спростити процес монтажу, завдяки чому така черепиця використовується для облаштування покрівлі складних архітектурних об'єктів.

Використана в якості верхнього шару кам'яна (базальтова) крихта виконує захисно-декоративну функцію - в залежності від обраного колірного відтінку покрівлі будівля може набувати незвичайні види. А головними характеристиками композитної черепиці Queentile визнані:

  • міцність та механічна стійкість;
  • хімічна несприйнятливість;
  • волого- і морозостійкість;
  • екологічність та пожежобезпечність.
  • DSC_0047_enl_0.JPG

    Ще одна перевага - ціна композитної черепиці Queentile. У нашому інтернет магазині ви знайдете найкращі цінові пропозиції на цей інноваційний матеріал. Крім того, ми організовуємо доставку композитної черепиці на зазначений об'єкт, тим самим заощадимо час та кошти замовника.

    1460489491-1460489488_15327_php4rd694.jpg