Мінвата для фасаду

Фільтри товарів:

Бренд

Назначение

Толщина

Щільність

В ході виробничого процесу мінвата для фасаду може приймати будь-яку потрібну форму і структуру волокон, сприяючи надійному збереженню тепла в будинку. Теплоізоляційні характеристики мінеральної вати дозволяють використовувати цей матеріал при утепленні фасаду будь-якої будівлі: приватного домоволодіння, багатоповерхового будинку, адміністративного або промислового будови.

У каталозі нашого інтернет-магазину мінеральна вата представлена в різних формах: плити, рулони або великі мати. Найбільшою ступенем зручності відрізняються плити з мінеральної вати, вони легкі в транспортуванні і монтажі, не дають великого навантаження на фасад.

Минеральная (каменная) вата фото

Переваги мінеральної вати в утепленні фасадів

В спектрі можливостей підвищення теплоеффектівності будинку використання мінеральної вати для утеплення фасаду є раціональним завдяки таким характеристикам матеріалу:
  • оптимальна циркуляція повітря - пористість волокон утеплювача сприяє створенню мікроклімату в системі ізоляції будинку, збільшуючи пропускну здатність повітряних потоків.
  • екологічна безпека - завдяки використанню натуральних матеріалів мінерального походження цей утеплювач нешкідливий для здоров'я людей, не накопичує шкідливих домішок і не викликає алергічних реакцій;
  • звукоізоляція - гнучка, пориста структура мінвати визначає її чудові звукоізоляційні характеристики: завдяки пружності звукові хвилі прекрасно відбиваються від поверхні фасаду, зберігаючи спокій і тишу всередині приміщень;
  • вогнетривкість - склад мінеральної вати перешкоджає запаленню і не підтримує горіння, завдяки чому підвищується ступінь пожежної безпеки теплоізоляційного шару;

Таким чином, мінеральна вата для фасадів є чудовим вибором, так як дозволяє вирішити відразу кілька завдань: ізолювати будинок від холоду і шуму, створити комплексну зовнішню захист фасаду від агресивних погодних факторів, поліпшити естетичний вигляд будівлі шляхом облаштування фасадних систем. Підходить для будь яких поверхонь стін, будь то, наприклад, газоблок чи цегла- мінеральна вата буде надійно захищати від морозів чи спеки.

Де можна купити мінеральну вату для фасадів в Україні

Орієнтуючись на рішення задачі по теплоізоляції будинку, власники нерухомості часто знаходяться в пошуку, де купити мінвату для утеплення фасадів, щоб якість матеріалу була відмінною, а ціна прийнятною. З найкращими пропозиціями в цьому напрямку виступає наш інтернет-магазин, де ви можете комфортно ознайомитися з офертами, просто відкривши онлайн-каталог з позиціями ізоляційних матеріалів.

Співпрацюючи з провідними вітчизняними та європейськими виробниками мінеральної вати, а також створивши за багаторічний період присутності на вітчизняному ринку будматеріалів розвиненою дистриб'юторської мережі, наша компанія пропонує найкращі товари позначеної категорії за найкращою ціною. Замовте розрахунок необхідного обсягу утеплювача у наших фахівців, і ви переконаєтеся в вигідності співпраці з нами!