Натуральна черепиця Ondo

Фільтри товарів:

Бренд

Цвет

Тип

Натуральна черепиця Ondo - це покрівельний матеріал нового покоління на основі високоміцного бетону. В її виробництві використовується цемент марки М500, кварцовий пісок і колірні пігменти. Проста рецептура і доступність сировинних матеріалів визначили доступність ціни цементно-піщаної черепиці Ondo.

slide__0000_Ondo_grafito_4.jpg

ОСОБЛИВОСТІ ВИРОБНИЦТВА ЧЕРЕПИЦІ ONDO. ВЛАСТИВОСТІ ТА ХАРАКТЕРИСТИКИ

Цементно-піщана черепиця Ondo відрізняється високою міцністю та цветоустойчивостью. Ці властивості матеріал набуває в результаті високотехнічного процесу виробництва: черепичні вироби виготовляються шляхом екструзії та термічної обробки елементів. Як колірний пігмент використовується оксид заліза.

slider_ondo_3.jpg

Використання натуральних компонентів та злагоджений процес виробництва гарантують натуральній черепиці віковий термін експлуатації. А багата кольорова гамма виробів дозволяє вибирати саме той відтінок, який найкращим чином буде поєднуватися із загальним архітектурним ансамблем.

Vortex2.jpg

ПЕРЕВАЖНИМИ ВЛАСТИВОСТЯМИ ЦЕМЕНТНО-ПІЩАНОЇ ЧЕРЕПИЦІ ONDO Є:

  • висока міцність;
  • термостійкість та пожежна безпека;
  • чудові звукоізоляційні якості;
  • ідеальна вологозахист;
  • економічність дахового покриття.

1403014048.jpgcementno-peschanaya-cherepica-ONDO-Terracotta_002.jpgondo_krasnyj_02.jpg

Дані характеристики натуральної черепиці Ondo забезпечуються за рахунок унікальної структури матеріалу - в ній відсутні пори, що не дозволяє проникнення вологи. А це означає, що таке дахове покриття служитиме Вам довгі роки.

Купити цементно-піщану черепицю Ondo в Києві можна в нашому інтернет магазині. Широкий асортимент, параметри, що відповідають європейським значенням якості, та прямі поставки від виробника дозволяють клієнтам нашої компанії робити дійсно вигідні придбання. Команда наших професіоналів допоможе Вам облаштувати свій будинок, зробивши його теплим, затишним та повністю захищеним!