Облицювальна керамічна цегла

Фільтри товарів:

Бренд

Цвет

Тип

Фактура

Облицювальна керамічна цегла

Облицювальна керамічна цегла - це сучасний будівельний матеріал, що використовується для обробки житлових, комерційних, промислових і адміністративних будівель, а також інших типів конструкцій: печей, камінів, огорож, об'єктів архітектурної цінності.

Облицювальна керамічна цегла фото

Різновиди облицювальної цегли

Поверхня лицьової цегли може бути гладкою, з різною текстурою або імітувати натуральний камінь і інші матеріали. Також вироби розрізняються за фактурою, маркою міцності, модифікації і використаним колірним рішенням.

Облицювальна керамічна цегла буває двох типів:

  • повнотіла
  • пустотіла

На естетичність кладки це не впливає, в той час як цей фактор враховується при розрахунках ступеня навантаження на фундамент і опори будівлі. Пустотілі вироби мають малу вагу, добре зберігають тепло, використовуються для обробки архітектурних об'єктів або реставрації будівель.

Переважні характеристики

Головна функція облицювальної цегли - захист стін будівлі. Керамічна кладка дозволяє оптимально ізолювати конструкцію від впливу несприятливих погодних умов та інших фізико-механічних факторів. У нашому інтернет магазині ви можете купити облицювальну керамічну цеглу, яка відрізняється:

  • низьким рівнем водопоглинання - завдяки цій характеристиці цегли вона не вбирає вологу, отже, вогкість не проникає всередину будівлі;
  • морозостійкістю - вироби добре витримують багаторазові цикли замерзання і відтавання;
  • стійкість кольору - завдяки застосуванню пігментних добавок на мінеральній основі, лицьова цегла не вицвітає на сонці, зберігаючи зовнішній вигляд фасаду бездоганним на весь термін експлуатації.

Де замовити?

У пошуку найвигідніших пропозицій пропонуємо відвідати наш інтернет-магазин. Тут представлений широкий асортимент товарів з цієї категорії від іменитих вітчизняних і зарубіжних брендів. На користь вашого вибору говорить і доступна ціна керамічної облицювальної цегли. Вона розраховується залежно від типу виробів, їх базових характеристик і обсягу. Оперативний розгляд заявки, зручні способи оплати і швидка доставка не створять незручностей у веденні будівельних робіт. Тому з нами ви заощадите не тільки свої кошти, а й дорогоцінний час.