Зведення будь-якої будівлі передбачає використання якісних конструкційних і облицювальних матеріалів. Також важливий зовнішній вигляд будівлі. У сфері малоповерхового будівництва оригінальність конструкцій забезпечується завдяки використанню клінкерної плитки або клінкерної цегли. Це фасадний матеріал нового покоління, призначений для використання в регіонах з нестабільними кліматичними умовами, та вироблений за новітніми технологіями.

montazh-klinkernoy-plitki.jpg

Купити клінкерну плитку в Києві і Львові пропонує компанія "Моя Хата". Асортимент, що включає в себе позиції європейських виробників Німеччини та Польщі, найбільш демократична ціна на Україні і вигідні умови доставки - головні чинники, що сприяють здійсненню вигідної покупки.

Особливості виробництва клінкерної плитки

Для виготовлення клінкерної фасадної плитки, яку ви легко зможете придбати в нашому інтернет-магазині, використовуються сланцеві типи глини, які володіють тугоплавкостью і певним хімічним складом. Сировинний матеріал не містить домішок карбонату кальцію та солей. Перед спеканием в шихти додається шамот, флюс та тонкодисперсний промотор. А випал виробів відбувається при температурі в 1300 °C. В результаті такої обробки клінкер наділяється мікрозернистою, однорідною структурою, без пустот і сторонніх включень.

2_0.jpg

Для додання плитки різних відтінків до складу шихти додаються окиси. Завдяки цьому стає можливим проектування і виконання оригінальних фасадів, а колірні рішення набувають пластичність.

Характеристики клінкерної фасадної плитки і використання

Купити клінкерну плитку в Києві та Львові в нашому інтернет-магазині означає зробити вибір на користь якісного, довговічного та доступного за вартістю облицювального матеріалу. Завдяки ретельно налагодженому виробничому процесу вироби відрізняються наступними характеристиками:

  • високою міцністю;
  • здатністю протистояння циклічної зміни температурного режиму;
  • довговічністю;
  • екологічністю та пожежною безпекою.

1448914925_1326276463-7384.jpg

Особливості сировинного матеріалу, що використовується при виготовленні, дозволяють виконувати на поверхні клінкерної плитки візерунки, раковини, потертості. Така плитка називається рустикальною. У комплексі з відповідними колірними відтінками архітекторами створюються оригінальні дизайнерські рішення, які втілюються в життя на сучасних будівлях.

Де можна купити клінкерну плитку в Києві і Львові?

При бажанні вибрати по-справжньому якісний, красивий і довговічний облицювальний матеріал наша компанія пропонує купити клінкерну плитку в Києві і Львові за найкращою ціною. Оферта нашого інтернет-магазину включає клінкерні вироби провідних вітчизняних і європейських виробників, а прямі поставки матеріалу дозволяють нашим клієнтам максимально економити на засобах, але не на якості!