Вогнетривкі шамотні плити

Фільтри товарів:

Форма

Тип

Шамотні плити - це вогнетривкі вироби, призначені для зведення теплоаккумулюючих зовнішніх і внутрішніх конструкцій при печах і камінах. Виготовлені із суміші шамоту і вогнетривкої глини, такі плити витримують вплив температури до 1600 С і сприяють створенню термостійкою поверхні. А графітові і кварцові добавки забезпечують шамотним плитам чудовий зовнішній вигляд зі своєрідним вкрапленням.

Шамотні вогнетривкі плити відрізняються по типорозміру. Тому вони зручні у виготовленні термостійких оболонок будь-яких розмірів і конфігурацій. Крім цього, такі вироби при необхідності легко розпилюються і зручні в обробці. Зберігання та транспортування шамотних плит здійснюється в спеціальних умовах, що виключають імовірність попадання вологи на матеріал з огляду на його гігроскопічності. З експлуатаційної точки зору вогнетривкі плити відрізняються міцністю і довговічністю, можливо їх повторне використання.

Таким чином, купити вогнетривкі шамотні плити в Україні від провідних виробників просто - зв'яжіться з нами по одному з телефонних номерів, опублікованих на нашому сайті, або замовте зворотний дзвінок. А наші фахівці допоможуть вам не тільки визначитися з вибором і вартістю матеріалу, а й подбають про швидкій доставці на заданий об'єкт. Ціна Вас приємно здивує!