Газоблок перегородковий

Фільтри товарів:

Бренд

Форма

Тип

Товщина стінки

Щільність

газоблок перегородковий купити

Перегородкові газоблоки являють собою геометрично правильні блоки з пористого бетону, використовувані для зведення стін і конструкцій ненесуче типу. Головною відмінністю перегородочного газоблоку від інших стінових матеріалів є його пориста структура, що забезпечує високу ступінь теплової і шумовий ізоляції, а також меншу вагу виробів, що дозволяє мінімізувати тиск на несучі поверхні.


ГАЗОБЛОК ДЛЯ ПЕРЕГОРОДОК

Газоблок для перегородок не розрахований на навантаження, яким зазвичай піддаються несучі конструкції будівель та їх опорні елементи. Однак цей матеріал вважається ідеальним для облаштування міжкімнатних і міжквартирних перегородок, оскільки дозволяє заощадити не тільки кошти на його придбання і доставки, а й зберегти потрібну площу і об'єм всередині приміщень.

До того ж, перегородковий газоблок володіє наступними перевагами:

  • відмінною тепло і звукоізоляцією;
  • невеликою вагою;
  • точною геометрією блоків, дозволяє робити кладку ідеально рівною з використанням малої кількості розчину;
  • простотою в обробці та укладання;
  • економічністю в переміщенні і доставці;
  • ціна нижче, ніж на інші перегородкові матеріали.

Таким чином, роблячи вибір на користь перегородочного газоблоку, можна відчутно знизити фінансові витрати й істотно збільшити експлуатаційні показники майбутніх конструкцій. Гарантією якості в цьому випадку служить інноваційна технологія виготовлення перегородкових газоблоків, що забезпечує готовим стеновим виробам міцність, надійність і довговічність.

Купити газоблок для перегородок у Львові чи Києві, можна просто зателефонувавши на один з номерів, що вказані на сайті, або скориставшись формою зворотнього зв'язку! Ціна Вас приємно здивує!