Купити подвійну цеглу 2nf (2нф) у Львові

Фільтри товарів:

Формат

Пустотность

Марка прочности

Тип

Купити Подвійну цеглу 2nfВідколи з'явилися технології виробництва подвійної керамічної цегли 2нф, вона користується особливою любов'ю у мулярів. Великі будівельні підприємства і приватні особи вважають за краще використати цей матеріал для зведення житлових будинків з багатьох причин.


Подвійний керамічний блок 2nf має висоту 138 мм, на відміну від стандартної висоти в 65 мм. Зрозуміло, що на зведення стіни його знадобитися майже в 2 рази менше. Це означає, що робота буде закінчена в 2 рази швидше, трудових ресурсів знадобитися в 2 рази менше і економія розчину буде теж відчутна, а відповідно і ціна всього об'єкта в цілому буде нижча. Тому купити подвійну цеглу - означає зробити правильний вибір.


Переваги додвійної цегли 2НФ

Сучасні методи виробництва дозволяють зробити подвійну цеглу 2нф настільки міцною, що її використовують для будівництва несучих конструкцій заввишки до 18 м, а також для зведення несучих стін. З цієї причини керамічні блоки досить часто використовуються в котеджному будівництві.

купити подвійну цеглу 2nfкупити подвійну цеглу 2nfПодвійна цегла 2nf

Говорячи про структуру матеріалу, хочеться відмітити, що цегла подвійна 2nf є пористою. Це додає їй ряд переваг. Будинок з такої цегли економить енергію, оскільки стіни виконують теплоізолюючу функцію. Житло є комфортним, а витрати на опалювання зменшуються.


Керамічний блок 2nf можна використати не лише для будівництва, але і для облицювання будинків. Він легко піддається різанню і свердлінню. Порожнечі в ньому додають до інших позитивних властивостей властивість шумоізоляції. У рік підприємство випускає близько 120 мільйонів штук різних видів такої цегли і з успіхом продає свою затребувану продукцію.

Як купити подвійну цеглу 2нф

Готуючись до купівлі керамічного блоку 2nf, необхідно знати декілька нюансів, що впливають на ціну. Кількість продукції, що купується, відстань від заводу виробника або складу з продукцією до будівельного об`єкту. Зверніть увагу також на те, що ціна залежить від пори року. Купуйте саме ту цеглу, яка Вам потрібна, а не ту, котра менше коштує.


У "Компанії Моя Хата" діє постійна система знижок, замовити продукцію Ви можете подзвонивши нашим менеджерам. Доставка здійснюється в найкоротші терміни за узгодженням з клієнтом. Можлива доставка краном-маніпулятором