Цегла півторачка або полуторна цегла

Фільтри товарів:

Формат

Пустотность

Марка прочности

Тип

Цегла півторачка це кладкова (рядова) цегла, відрізняється збільшеними розмірами - 250х120х88 мм, в той час як розміри стандартної цегли становлять 250х120х65 мм. Економічна ефективність цього матеріалу полягає в раціональному використанні матеріальних, фінансових і часових ресурсів за рахунок основних характеристик: точності розмірів і форм, високих параметрів міцності, морозостійкості і вологостійкості.

Класифікація полуторної цегли

За типом використовуваної сировини, розрізняють такі категорії виробів:

  • цегла керамічна полуторна (червона) - виготовляється з різних сортів глини і призначається для кладки стін, цоколя і перемичок;
  • силікатна цегла (біла) піторачка - проводиться методом напівсухого пресування сировинної маси з піску і вапна, і використовується для заповнення пустот, зведення міжкімнатних стін та перегородок.

За способом виробництва Цегла півторачка може бути повнотілою (цілою) або пустотілою (поризованною). Цегла полуторна повнотіла використовується в рядових будівельних роботах. Він витримує великі навантаження, морозостійкий і відрізняється хорошими звукоізоляційні властивості.

Цегла півторачка купити

Цегла півторачка пустотіла, за рахунок наявності пустот, сприяє зниженню навантаження на фундамент, при цьому зменшується і витрата матеріалу. За рахунок чудових естетичних і теплоізоляційних властивостей такі вироби широко використовуються в облицюванні будівель.

Для конкретних будівельних цілей наш інтернет-магазин пропонує купити цеглу півторачку в різних варіантах виконання сторін: вони можуть бути гладкими, рифленими або фактурними. Вибір здійснюється залежно від передбачуваного навантаження на кінцеву конструкцію, її архітектурного дизайну і умов експлуатації.

Переваги використання цегли півторачки в сучасному будівництві

Полуторну цеглу, купити в Києві та Львові пропонує наша компанія «Моя Хата » - це оптимальний вибір кладочного матеріалу для приватного житлового будівництва, що об'єднує в собі прекрасні експлуатаційні характеристики і неперевершені економічні можливості:

  • за рахунок збільшених розмірів кладок виробів витрата матеріалу і суміші кладки істотно знижується;
  • готові конструкції з цегли півторачки відрізняються високою теплоефективних - вони утримують тепло і не вимагають додаткової теплоізоляції;
  • час, необхідний для зведення конструкцій, скорочується.

Крім цього, наша компанія пропонує своїм клієнтам скористатися ще однією перевагою при покупці цегли півторачки - низькою вартістю. Ціна цегли півторачки розраховується, виходячи з таких параметрів, як марка міцності, тип і фактура виробів, обсяг замовленого матеріалу.

У нас ви зможете купити цеглу півторачку, ціна якої нижча, ніж в мередньоиу на ринку будівельних матеріалів. Прямі поставки матеріалу в будь-яких обсягах на заданий об'єкт стали можливі завдяки наявності власних складів на лівому березі Дніпра в Києві, а також у Львові. А вибір і розрахунок кількості потрібних виробів здійснюється в зручній для вас обстановці, за комплексної інформаційної підтримки фахівців нашої компанії. Таким чином, ми допомагаємо вам економити гроші і час, а ви будуєте будинок своєї мрії швидко і комфортно!