Самовирівнюючі суміші для підлоги 

Фільтри товарів:

Бренд

Назначение

Укладання підлогового покриття є одним з основних етапів внутрішньої обробки приміщень. Проте якість укладання залежить від основи підлоги. Важливо, щоб воно було ідеально рівним, без шорсткостей, видимих дефектів і западин. Для забезпечення цих якостей рекомендується використати самовирівнюючі суміші для підлоги. Застосування подібних розчинів дозволяє добитися міцної і якісної поверхні.

Відмітною особливістю сухих самовирівнюючих сумішей для підлоги є виключення вірогідності усадки завдяки можливості нанесення досить тонкого і одночасно дуже міцного шару. Широке застосування ця категорія будівельних сумішей знайшла в процесах ремонту бетонних основ і стяжок для підлоги, а також при необхідності суміші для стяжки підлоги можна використати для виправлення дефектів підлоги.

САМОРІВЮЮЧІ СУМІШІ ДЛЯ ПІДЛОГИ. СКЛАД І ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Наша компанія реалізує самовирівнюючі суміші, для підлоги від ведучих вітчизняних і європейських виробників, що зарекомендували себе з найкращого боку. Якість продукції гарантується відповідними сертифікатами про дотримання усіх наказаних норм і вимог безпеки.

Роль терпкої речовини в самовирівнюючих сумішах, як правило, виконують гіпс або цемент. Також до складу входять дрібнозернистий пісок, пластифікуючі добавки, клей і колірні пігменти. У комплексі ці складові елементи забезпечують самовирівнюючим сумішам, наступні характеристики:

  • збалансованість складів;
  • мінімальний коефіцієнт усадки;
  • підвищена пластичність і швидке схоплювання;
  • високий рівень міцності і плинності.

Широкий асортимент самовирівнюючих сумішей високої якості, що пропонуються нашою компанією, дозволяє здійснити вибір необхідного матеріалу, виходячи з індивідуальних потреб і можливостей клієнта - об'єму передбачуваних робіт, типу підлогового покриття, ціни і переважних марок товару.


НАЛИВНА ПІДЛОГА. ХАРАКТЕРИСТИКИ, ЦІНА І МОЖЛИВІСТЬ КУПИТИ В КИЄВІ ТА ЛЬВОВІ

Природне прагнення людини до комфорту, простоти і дизайнерського смаку спричинило розвиток нових технологій, отже - поява нових будівельних і обробних матеріалів. Окрема увага приділяється такій категорії товарів, як наливна підлога. Ціна в Києві може варіювати залежно від характеристик матеріалу і його виробників. Проте наша компанія пропонує своїм клієнтам наливну підлгу за найкращими цінами. До того ж, ми з увагою відносимося до вимог кожного окремого покупця, тому у нас ви знайдете не лише широкий асортимент високоякісних товарів цієї категорії, але і нові рішення для вашого будинку, офісу або промислового приміщення. Головними характеристиками наливних підлог слід вважати:

  • універсальність: така підлога чудово підходить для усіх типів приміщень - кімнат, офісів, промислових приміщень, спортивних і торгових залів;
  • висока міцність і стійкість до механічних дій - забезпечуються за рахунок використання в їх складі спеціальних полімерних добавок;
  • практичність і простота у відході і експлуатації;
  • відсутність швів.

Завдяки вищезгаданим якостям наливна підлога, ціна в Києві та Львові є найбільш прийнятною у нас, стала все більше використовуватися не лише для забезпечення безпеки і практичності на індустріальних об'єктах, але і для облаштування приватного житела. Сьогодні наливна підлога - це високоефективне і економічне дизайнерське рішення, що дозволяє якнайкраще відобразити концепцію сучасних приміщень.

Наша компанія реалізує полімерні суміші для облаштування наливних підлог в Києві від вітчизняних і європейських лідерів. Тому у нас Ви зможете знайти абсолютно будь-який продукт, що цікавить вас. Високий рівень обслуговування і якість продукції, що реалізовується нами, - це принципи, на яких грунтована наша діяльність. Таким чином, наливна підлога від нашої компанії - це основа Вашого комфорту!