Шамотна цегла

Фільтри товарів:

Форма

Тип

шамотный кирпич фотоСучасний ринок вогнетривких кладочних матеріалів пропонує безліч варіантів, як за ціною, так і за якістю. Однак важливо не помилитися у виборі пропозиції, щоб уникнути не тільки додаткової витрати грошей, а й ризику покупки неякісного матеріалу. Тут слід зазначити природне бажання покупців дізнатися, де можна купити шамотну цеглу в Україні за найкращою ціною. Наша компанія виходить на сегмент цього ринку з багатою асортиментної варіацією і привабливими ціновими пропозиціями. Вартість шамотної цегли для печі і каміна розраховується на підставі таких параметрів, як вид шамоту, тип, розмір, склад і маркування виробів.

Функціональна значимість шамотної цегли в зведенні опалювальних конструкцій

Безперечним центром будь-якого житла є вогнище - навколо нього відчувається комфорт, об'єднуються люди, ведуться душевні розмови. Однак до подібних конструкцій також пред'являються особливі заходи безпеки, адже головне призначення печі або каміна полягає в обігріві і передачі тепла в приміщенні. Тому важливо, щоб вогнище було зведено з матеріалу, здатного витримувати багаторазові цикли нагрівання й охолодження, і зберігати цілісність протягом усього терміну експлуатації.

Найкращим варіантом була визнана шамотна цегла ягу ви можете придбати в нашому інтернет магазині. Ціна цього вогнетривкого матеріалу, запропонована в нашому інтернет-магазині, дозволяє правильно розподілити власні кошти, а чудові технічні характеристики забезпечать готової опалювальної конструкції довговічність, надійність і високий рівень тепловіддачі.

Визначення і характеристики шамотної цегли. Купити шамотну цеглу

Своє найменування шамотна цегла, отримав завдяки своїм складом, в який входить вогнетривка глина (шамот) і різні наповнювачі. У процесі випалу при екстремально високій температурі шамотні вироби набувають міцності і вогнетривкість - основоположні якості, необхідні для цегли, використовуваного для кладки печей і камінів.

За способом формування шамотна цегла для печі може бути:

  • литим;

  • плавленим;

  • пластичним;

  • напівсухим;

  • гарячепресованих.

Зовні «шамот» відрізняється шорсткою поверхнею і пісочно-жовтим кольором. А в асортименті нашого інтернет-магазину він представлений в декількох типорозмірах і варіантах позначення. Також клієнтам нашої компанії доступна широка гама фасонних елементів і сполук, що клеять, що призначаються спеціально для кладки печей і камінів.

муфельная печь из шамотного кирпичапечь из шамотного кирпичаугловая печь камин

Переваги шамотного цегли перед своїми вогнетривкими аналогами

У порівнянні з іншими аналогами шамотна цегла для лазні та каміна відрізняється наступними характеристиками:

  • високим коефіцієнтом міцності - в процесі експлуатації виробу не розтріскуються і не деформуються;

  • стійкістю до дії високих температур і прямих язиків полум'я;

  • стійкістю до агресивних середовищ, що виділяється в результаті спалювання паливних елементів;

  • відмінну теплопровідність і довгим часом охолодження.

Крім цього, шамотна цегла естетичний і простий в укладанні, що дозволяє експериментувати з дизайном і архітектурної міцністю печі або каміна. А завдяки вищепереліченим характеристикам цей матеріал ідеально підходить для кладки побутових, банних і навіть промислових печей.

Де можна купити шамотну цеглу в Україні? Краща ціна

Орієнтуючись на якість і доступність різних категорій будматеріалів, ми стаємо ближче до кожного покупця - наявність власних складів в Києві на лівому березі і Львові, а також оперативна служба доставки дозволяють нашим клієнтам економити час і гроші, отримуючи натомість якісний, надійний і екологічний вогнетривкий матеріал .

Таким чином, купити шамотну цеглу в Україні від провідних вітчизняних і європейських виробників просто - зв'яжіться з нами по одному з телефонних номерів, опублікованих на нашому сайті, або замовте зворотний дзвінок. А наші фахівці допоможуть вам не тільки визначитися з вибором і вартістю матеріалу, а й подбають про швидкій доставці на заданий об'єкт.

Створіть вогнище вашої мрії і насолоджуйтеся теплом і затишком довгі роки!