Стіновий газоблок

Фільтри товарів:

Бренд

Форма

Тип

Товщина стінки

Щільність

spinner Завантажити ще
Стеновой газоблок купить

Стіновий газоблок представляє собою кладки будівельнго матеріалу, що відноситься до категорії пористих бетонів. До його складу входять: цемент, вода, кварцовий пісок, вапно і алюмінієва пудра. Технологія виробництва газоблоків передбачає застосування методу газоутворення шляхом автоклавного пропарювання виробів в умовах високої температури і вологості. В результаті виходить міцний і в той же час полегшений стіновий матеріал, який можна використовувати як в малоповерховому будівництві для кладки зовнішніх стін і внутрішніх перегородок, так і в зведенні багатоповерхових будівель для заповнення прорізів між перекриттями.

ТЕХНОЛОГІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ГАЗОБЛОКІВ ДЛЯ СТІН

Завдяки унікальній технології виробництва та використання екологічних матеріалів, газоблоки для стін відрізняються наступними характеристиками:

 • невеликою щільністю (до 600 кг / м3);
 • високою міцністю (в залежності від марки виробів - від 15 до 45 кг / см2);
 • відмінними показниками теплопровідності (від 0,10 до 0,14 Вт / м0С);
 • високим ступенем пожежної безпеки;
 • високим рівнем паропроникністю;
 • стійкістю до гниття і дії мікробіологічних чинників;
 • максимально точною геометрією, що дозволяє здійснювати кладку газоблоків з мінімальною товщиною шва (2-3 мм).
Таким чином, стінові газоблоки визнані найбільш ефективним і економічним видом будівельно-кладок матеріалів. Зазначені вище характеристики дозволяють споруджувати будівлі в стислі терміни, при цьому на швидкість зведення не впливає їх конфігурація, поверховість або призначення. А шорстка і в той же час гладка поверхня газоблоків забезпечує їм ідеальне зчеплення з усіма видами оздоблювальних складів.

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ СТІНОВИХ ГАЗОБЛОКІВ В СУЧАСНОМУ БУДІВНИЦТВІ

В силу стрімкого розвитку будівельних технологій і великим попитом на дешевий і одночасно теплоеффективний будівельний матеріал, газоблоки для стін користуються популярністю за рахунок:

 • швидкості і економічності в зведенні різних конструкцій;
 • простоти обробки виробів;
 • низьких показників теплопровідності;
 • ідеальних теплоакумуляційних властивостей;
 • екологічності та пожежної безпеки;
 • високих звукоізоляційних показників.
 • низької ціни на газоблоки

Всі перераховані вище властивості стінових газоблоків досягаються завдяки їх пористій структурі. Також важлива морозостійкість матеріалу, особливо необхідна в кліматичних умовах нашої країни.

ДЕ МОЖНА КУПИТИ СТІНОВІ ГАЗОБЛОК В КИЄВІ

Купити газоблоки для стін в Києві від провідних вітчизняних і європейських виробників можна в нашому інтернет магазині. Підбір матеріалу здійснюється висококваліфікованими фахівцями в залежності від таких параметрів як: поверховість майбутнього будівельного об'єкта, спроектовані габарити і значення товщини / ширини блоків, склад виробів (зазвичай визначає коефіцієнт теплопровідності) і орієнтовна вартість матеріалу. Ціна стінових газоблоків розраховується, виходячи з обсягу замовлення, категорії виробів і доставки, яка може бути здійснена нашою компанією безпосередньо на об'єкт замовника.

Купити газоблоки для стін, ціна на які різниться в Києві та Львові, від провідних вітчизняних і європейських виробників можна в нашому інтернет машазині "МОЯ ХАТА". Таким чином замовити газоблоки для стін в Києві просто - для цього достатньо заповнити форму заявки на сайті компанії або замовити зворотний дзвінок. Всі бажання клієнтів щодо типу і властивостей матеріалу будуть задоволені в повній мірі, а висока якість реалізованої нами продукції забезпечить фінальним конструкціям не тільки функціональну ефективність, але і довговічність!