КАРЕТКА ДЛЯ КЛАДКИ ГАЗОБЛОКУ

Каретка для газоблока универсальнаяКаретка для кладки газоблоку являє собою ємність для зберігання і подальшого нанесення клеять складів на поверхню газобебетонних блоків в процесі кладки. Це пристрій значно спрощує кладок, має порівняно малою вагою і зручний у використанні.


ОСОБЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ

Метою використання каретки для газоблоку є прискорення робіт зі зведення газобетонних конструкцій, а також раціональне і рівномірне використання клейового розчину. Прилад встановлюється на готовий ряд з газоблоку, потім плавно простягається по поверхні. За рахунок відсутності будь-яких опорів каретка дозволяє рівномірно і акуратно розподілити розчин кладки за будівельним матеріалом.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ІНСТРУМЕНТУ

Каретка для кладки газоблоку має наступні габарити:

  • розміри 200*238*207 мм;
  • товщина шару, що наноситься – 200 мм.

Ці характеристики забезпечують пристрою практичність і легкість в застосуванні. При цьому істотно полегшується сама технологія нанесення розчинів на газобетонні вироби.
    Ставлячись до категорії вузькоспеціалізованих будівельних інструментів, каретки для кладки газоблоку визнані незамінними пристроями в процесі зведення газобетонних конструкцій при великомасштабному будівництві. Також їх переваги оцінені в і приватному житловому будівництві.

КОВШ ДЛЯ КЛАДКИ ГАЗОБЛОКА

Ковш для кладки газоблокаКівш для кладки газоблоку є ручний будівельний інструмент, призначений для використання при кладці газосилікатних блоків для швидкого і зручного нанесення клейового розчину на їх поверхню. Також за допомогою цього інструменту клеїть рівномірно розподіляється по поверхні, що виключає ймовірність перепадів висоти між окремими точками ряду газоблоків.

Ківш для кладки газоблоку виконаний з листової сталі і має спеціальну зубчасту конфігурацію. Ширина ковша теж може відрізнятися, вибір розміру рекомендується робити відповідно до ширини укладається газоблоку.

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ КОВША ДЛЯ КЛАДКИ ГАЗОБЛОКІВ

Перевагами ковшів для кладки газоблоків визнані:

  • забезпечення рівномірності при нанесенні клейового розчину на газобетонні блоки;
  • запобігання розтікання розчину;
  • гарантія створення шва оптимальної товщини в 3 мм.

Ківш для кладки газоблоку може бути використання як для горизонтальної, так і вертикальної кладки газосилікатних блоків. Це визначає універсальність пристосування, що сприятливо впливає на швидкість проведення робіт з кладки і раціональне використання клейового розчину.

ШТРОБОРЕЗ ДЛЯ ГАЗОБЛОКУ

Штроборез для газоблокаШтроборез для газоблок - ручний інструмент призначений для вирізки заглиблень в газобетонной стіні: пазів і штроб. Такі поглиблення надалі служать нішами для електропроводів, арматури і водопровідних труб. Також штроборізи для газоблоків застосовуються в зміцненні віконних прорізів, фундаментів і склепінь будівлі. Використання штроборіза для газоблоку виправдана, так як цей інструмент значно спрощують роботи, пов'язані з прокладкою електромереж і різних комунікацій. Дозволяє не тільки швидко проштробити пази і інші необхідні поглиблення в тілі газобетонних блоків, а й забезпечити акуратність в роботі знижуючи ризик виникнення мікроскопічних тріщин в матеріалі.

НОЖІВКА ДЛЯ ГАЗОБЛОКУ

Ножовка для газоблокаРучна ножівка для газоблоку включає в себе ріжуче полотно, виготовлене з твердих металевих сплавів, і рукоятку з полімерних матеріалів. Цей інструмент прекрасно підходить для використання в роботах з різання добірних блоків, підгонці дверних і віконних прорізів. Також без такої пилки не обійтися при закладці кутових місць і фінішних стінових рядів. Основною перевагою ножівки для газобетону визнана висока точність різу - готова конструкція виходить рівною, без зазубрин і перепадів в параметрах висоти, довжини і ширини.