Стяжка для підлоги

Фільтри товарів:

Бренд

Назначение

Стяжка для підлоги має на увазі використання спеціальних сумішей з метою вирівнювання підлоги. Як основний матеріал використовуються особливі цементні суміші, що дозволяють ідеально приховати нерівності і різні дефекти основного покриття. Стяжка для підлоги, ціна в Києві та Львові, якої залежить від декількох чинників, є обов'язковим етапом в облаштуванні будь-якого приміщення.

Основні параметри, яким повинні відповідати сучасні суміші для стягування підлоги, це:

  • однорідність і однакова щільність по усій товщині стягування;
  • унеможливлення появи сколів і тріщин;
  • стійкість при навантаженнях від 15 Мпа;
  • рівномірність підсумкової поверхні, як прямої, так і горизонтальної.

Як правило, ціна стягування для підлоги в Києві та Львові розрізняється залежно від марки виробника і використовуваних у складі компонентів. Все ж сучасні виробники стяжок для підлоги, продукція яких в широкому асортименті доступна в нашому магазині, використовують у виготовленні цих сумішей цемент або гіпс, як єднальні елементи, мінеральні добавки і різні модифікатори. За допомогою останніх забезпечуються такі важливі властивості, як висока міцність і еластичність.

стяжка пола

Крім того, суміші, що реалізовуються нами, для вирівнювання підлоги, ціна яких є найбільш прийнятною, забезпечують стійке покриття до можливої появи тріщин і усадки, стирання, довговічність і волостійкість.

Для ідеальної фінішної обробки підлоги використовуються самовирівнюючі суміші для підлоги.


СУМІШІ ДЛЯ СТЯЖКИ ПІДЛОГИ : ОПТИМАЛЬНЕ ПОЄДНАННЯ ЦІНИ ТА ЯКОСТІ

Наша компанія реалізує високоякісні сухі суміші для стяжки підлоги за найкращою ціною. Якість матеріалів, що поставляються нами, гарантована вітчизняними і європейськими виробниками, завдяки чому кінцевий результат - ця не лише міцна, але і високотехнологічна основа для фінішного підлогового покриття у Вашому будинку, офісі або промисловому приміщенні.

Таким чином, використовуючи наші сухі суміші для стяжок, поверхня Вашої підлоги буде ідеально рівною. До того ж, цей матеріал дозволяє при необхідності створювати ухил основної поверхні, а також дає можливість проведення систем підігрівання підлоги і трубопроводів. Основою сухих сумішей цієї категорії служить гіпс або цемент.

Для того, щоб стяжка підлоги вийшла ідеальною, слід враховувати такі моменти, як її призначення, компонентний склад суміші, суворе дотримання інструкцій виробника. Кваліфіковану допомогу у виборі необхідної суміші для стяжки в конкретних випадках Вам зроблять наші фахівці. А найкраще поєднання низьких цін і високої якості сумішей для стяжки підлоги є основним критерієм вибору для кожного нашого покупця!