Цемент М-500

Фільтри товарів:

марка

Цемент м500. Ціна. Особливості. Як купити

Цемент марки М500 є зв'язувальною речовиною, яку отримують в результаті подрібнення двуводного гіпсу і клінкеру до мінімальної фракції помелу. Значення М500 вказує на рівень міцності цієї марки цементу, тобто можливість витримувати вагове навантаження до 500 кг на см2. Для поліпшення технологічних характеристик в суміш додаються мінеральні добавки у вигляді силікатів і алюмінатів кальцію. У Києві та Львові купити цемент м500 можна у нас. У нашому інтернет магазині представлені цементні суміші вказаної категорії від відомих виробників, якість яких повністю відповідає міжнародним вимогам і стандартам якості і екологічної безпеки.

Цемент м500 купити

Цемент м500 знайшов широке застосування в наступних областях:

  • зведення монолітних залізобетонних конструкцій;
  • дорожнє і аеродромне будівництво;
  • облаштування оболонкових плит в зонах з мінливим рівнем води і вологи;
  • будівництво гідротехнічних споруд;
  • зведення фундаментів, плит перекриттів і балок;
  • виготовлення будівельно-штукатурних розчинів.

Як правило, цемент, ціна (Львів і Київ) якого, М500 варіюється залежно від марки виробника, способа доставки, кількості у фасувальній тарі, а також від використаних на виробництві сировинних матеріалів і добавок. Наша компанія знаходить найвигідніші цінові рішення по цьому продукту, висуваючи на сучасний будівельний ринок найкращі пропозиції.

Звернувшись по допомогу в нашу компанію, ви отримаєте безкоштовну консультацію стосовно вибраної марки цементу і її характеристик. Також ми надаємо нашим клієнтам найвигідніші умови для здійснення покупок. Продукція, що реалізовується нами, стане, таким чином, опорою Вашого майбутнього!