U блоки

Фільтри товарів:

Бренд

Форма

Тип

Товщина стінки

Щільність

U газобетонный блок

U подібні блоки (вони ж - лоткові блоки) – це газоблоки спеціальної форми, що використовуються для надання будівельній конструкції з газобетону додаткової жорсткості в необхідних місцях, а саме, при організації:


  • бетонного поясу жорсткості;
  • опор під перекриття, мауерлати, балки;
  • віконних і дверних прорізів та ін.

Виробляються U-блоки з пористого бетону. Точно так само, як і газоблок в цілому, цей матеріал є легким, негорючим, екологічним, з досить хорошими теплоізоляційними властивостями. Для монтажу важливо використовувати якісний клей для тонкошарової кладки.

ЯК І ДЕ В БУДІВНИЦТВІ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ U-ПОДІБНІ ГАЗОБЛОКИ?

U-блоки використовуються при зведенні стін з газоблоку: для створення несучих армованих перемичок і поясів жорсткості, в якості опалубки. Технологія укладання досить проста.

ПОЯС ЖОРСТКОСТІ ЗА ДОПОМОГОЮ U-БЛОКІВ


u блоки заливкаДаний будматеріал викладається в ряд і склеюється між собою і з попереднім рядом газоблоку за допомогою спеціального клею, утворюючи таким чином порожній усередині лоток, куди і встановлюється арматура і заливається бетон. Після цього вся конструкція повинна висохнути і набрати необхідної несучої жорсткості для продовження подальших робіт. Таким чином проводиться зміцнення конструкції в необхідних місцях.

ОПОРИ ПІД ПЕРЕКРИТТЯ

Опори під перекриття, мауерлати, балки та ін. За допомогою U-блоків організовуються аналогічним чином: склеювання між собою самих блоків, армування, заливка бетоном, застигання.

ПЕРЕМИЧКИ ДЛЯ ВІКОННИХ І ДВЕРНИХ ПРОРІЗІВ

ubl xПеремички для віконних і дверних прорізів за допомогою U-блоків можуть створюватися двома способами:

  • за допомогою установки в потрібне місце опалубки з дерева, на яку встановлюються блоки, після чого армування і заливка дрібнопористим бетоном;
  • або ж спочатку залити бетоном на землі (або на іншій горизонтальній поверхні), а після висихання за допомогою крана встановити на необхідне місце.

Загалом, U-подібні блоки з газобетону є багатофункціональним матеріалом, що значно спрощує будівельні роботи при зведенні будинків з газоблоку.

Інтернет-магазин будівельних матеріалів МОЯ ХАТА пропонує U-блоки в асортименті від виробників: Aeroc, Стоунлайт, Solbet, UDK та ін. за кращими на ринку цінами в Києві та Львові. Можлива також доставка по Україні. Для замовлення будматеріалів або уточнення інформації, звертайтесь за контактними телефонами або заповніть заявку на сайті, щоб наші менеджери зв'язалися з Вами.