Водостічні системи

spinner Завантажити ще

Водостоки є спеціальними системними спорудами, призначеними для захисту будівель від згубного впливу природних опадів, в наслідку яких існує ризик руйнування фундаменту, відмостків дому, а також накопичення води в підвалах і підземних приміщеннях будинку. Сучасні водостічні системи виготовляються з високоміцних матеріалів, наприклад, пластику або оцинкованої сталі, і можуть протистояти численним циклічним діям дощових опадів і іншим неприємним явищам.

КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ ВОДОСТІЧНИХ СИСТЕМ

В якості основного матеріалу у виготовленні елементів водостоків використовується оцинкована сталь завтовшки 0,5-0,7 мм. Здатність витримувати температурні перепади, характерні географічному місцерозташуванню нашої країни, забезпечується за рахунок полімерного пластикового покриття. Це ж покриття захищає водостік для даху від корозії і проявів іржі.

  • надійність конструкції;
  • здатність витримувати великі навантаження води, снігу або льоду;
  • стійкість до дії різних чинників зовнішнього середовища;
  • довговічність.

vodostochnaja-sistema-profil.jpgvodostok-profil.jpgelement-vodostoka-profil.jpg


ДЕ КУПИТИ АБО СВОЄЧАСНА ДОПОМОГА ПРИ ВИБОРІ

У нашому інтернет магазині представлений широкий асортимент складових водостічних елементів - це ринви, сполучні муфти, закріпні кронштейни, заглушки, коліна труб, зливні колодязі, зливоприймачі і водостічні воронки. Найкращі ціни, найвища європейська якість і практична необхідність в захисті будівель від руйнування - основні чинники, що визначають потребу купити водостічні системи. Уся продукція, що реалізовується нами, відповідає міжнародним стандартам якості і безпеки, а висококваліфіковані співробітники компанії завжди готові прийти на допомогу при виборі товарів із заданої категорії. Ми підберемо найкраще рішення для облаштування водовідвідних систем, на Вашій ділянці, і нехай Вашому будинку не буде страшна навіть найсильніша злива!